Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Özel Dentriva Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tel Tedavimden Hiç Memnun Değilim!

Muhammet
05 Aralık 2022 04:35
6.213

Ortodonti tedavimden hiç memnun kalmadım! Özel dentriva diş polikliniği İzmit şubesini ve *****'ı Instagram üzerinden gördüm. Bir süre takip ettikten sonra "hızlı" tedavi bitirme paylaşımlarını gördüm. Hem zamansal açıdan kısa sürer ,hem de kendisinin öz geçmişine ve eğitim aldığı okullara binaen güvendim ve gittim.

Sadece üst çeneye tel taktırmak istedim ve telleri taktım ilk gün baktığında 3-5 ay gibi bir sürede dişlerimin düzeleceğini sonucu çok beğeneceğimi söyledi. Tedavim yaklaşık 15 ay sürdü son 4 ay öndeki iki dişimin tamamen aynı hizada olmadığını daha geride olduğunu belirttim evet dediğin doğru ancak kendisi bunu takıntı ettiğimi iddia etti sürekli hatta diğer çalışan hekimlere de söylediğimde onlar da bir bozukluk olduğunu onaylıyorlardı.

Kendisi sökmek isterken telleri ben birkaç defa tam anlamıyla düzelmediği için dişlerimin tedavinin bitmediğini ve söktürmek istemediğimi ısrarla belirttim.

Daha sonrasında söküm istemediğim halde son birkaç müdahale ile düzeltebilirim dedi ve mart 2022'de o an asistan hekimlerden birisi yaklaşık on dakika rahatsız olduğum dişlerle uğraştı ve telleri gererek aynı hizaya getirmeye çalıştı.

Bu işlemden sonra söküm yapıldı ve ben en son baktığımda şikayetime nazaran daha iyi bir görüntü oluşmuştu. Sökümün üzerinden yaklaşık 9 ay geçti ve bahsettiğim dişim tekrardan eski haline döndü ve ben rahatça gülemiyorum. Yapılan tedaviden hiç memnun kalmadım. Aceleye getirerek bitirdiği tedavide dişler şikayet ettiğim duruma geliyor tekrardan.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz