03 Mayıs 2013

Özel Bodrum Hastanesi Yanlış Teşhis!

Kalp yetmezliği ve şeker h. olan babam için düzenli olarak dr gidiyoruz. dahiliye servisine girdik genel muayene yapıldı ateş elle bakıldığında alnı buz gibi olan hastanın elektronik cihazda 38 çıkması üzerine dr cihaz bozuk sanırım dedi. ve tahlil için gönderdi.

Sonuçları beklerken başka bir dr girdik genel muayene yaptı beyin MR tomografi vs tetkikler istedi bu işlemler yaklaşık 1, 5 saat sürdü en sonunda kardıyoloğumuz daki randevu sıramız geldi. babama daha şöyle bir bakarak ateşi olduğunu anladı ve ateşi ölçüldüğünde 41 derece ye yükselmişti babamın ateşi. hastane içerisinde havale geçirteceklerdi babama. Dr ***t bey olmasa. hastane tek bir dr mu demek acaba?

Almila 1.295 Okunma

Cevaplar

  • Almila03 Mayıs 2013

    yanlış teşhis konularak babama hastalığı ile ilgisi olmayan bir dr yatış işlemi yaptırmıştır. ilk gün hast ilgili kişiye söylemem rağmen uyarım dikkate alınmamıştır. ve babamın şikayetlerinden anlamayan bir dr takip etmeye başlamıştır. kendisi anlamadığı için başka bir dr çağırmış babam dr geldiğinde müsait olmadığı için muayene olamamıştır. akabinde takip eden dr gelerek neden muayane olmadığı bir daha hastanın ayağına dr getiremeyeceğini belirterek kavga çıkarmıştır. ayrıca olaylar sırasında babam ve annemin tansiyonları yükselmiştir. bir hasta ile nasıl konuşulması gerektiğini bile bilmeyen ilgili dr hastanenizde hala ne iş var acaba?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön