Toplam çözüm sayısı
..
Özel 7M Hastanesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
Yeni karşılaştırma
ile

Özel 7M Hastanesi Akçaabat Anestezi Hayal Kırıklığı!

7068görüntüleme
Hasan
Hasan 24 Şubat 2021 09:24

2020 Aralık ayında eşim ö--hocanın hastasıydı ve sezaryen ameliyatı ile doğum yaptı. İlk başlarda hiç sıkıntı yoktu. Ö--hoca doğum işlemini 20 dakikada gerçekleştirdi. Ancak üzerinden bir saat geçmesine rağmen çocuğumuz geldi ancak eşimi getirmediler. Sorduğumuzda ise narkozdan ayılmasını bekliyoruz dendi.

Daha sonra eşimi getirdiklerinde ise eşim nefes alamıyordu ve nefes darlığı çekiyordu. Ne olduğunu anlamadık 24 saat boyunca oksijen bağlandı eşime. Eşim kendine gelince ameliyathanede bekletildiği bir saat boyunca nefes darlığı çektiğini kendisi ile uğraştıklarını söyledi.

Eşimin narkoza alerjisi yoktu. Daha önce de ameliyat olmuştu ilk defa böyle oldu. Zira kendi annem 13 defa ameliyat oldu narkozdan dolayı böyle bir şey ilk defa gördük. Ö-- hoca ya sorduğumuzda ise bize ben size dedim niye sezaryen istediniz ki dedi. 

Halbuki eşimde platin bulunmasından dolayı ö-- hocada onaylayarak sezaryen diye anlaşmıştık ancak böyle bir tepki ile karşılaştık. Sonradan bilen kişilere sorduğumuzda nefes darlığının sadece verilen narkozun fazla olmasından kaynaklanabileceğini öğrendik. 

Tabi ki hastane bizi bu konuda bilgilendirmedi ve hiçbir şey olmamış gibi davrandılar. Biz Trabzon Akçaabat'ta bulunan bu hastaneyi ö-- hoca hakkındaki olumlu yorumlardan dolayı seçmiştik. Zira eşimden önce ameliyattan çıkan başka bir hastanın da aynı nefes darlığını çektiğini gördüm.  

2 Yorum

Sıla
Sıla19 Nisan 2021 08:06
 

Hasan Bey Merhabalar, Hastanemizde almış olduğunuz hizmet ile ilgili yorumunuz gerekli kişilere aktarılmıştır. Yapılan görüşmeler neticesinde şikayetiniz cevaplandırılacaktır. Sağlıklı günler dileriz. 7M Hastanesi Hasta Hakları Sorumlusu

Sıla
Sıla20 Nisan 2021 11:25
 

Öncelikle yaşanılan bu olumsuz durumdan dolayı hastanemiz adına üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hastanemizde daha önce bu vb... Bir olay yaşanmamış olup sizlerin bu deneyimini talihsizlik olarak değerlendiriyoruz. Hastane ortamımızda hastalarımızın güvenli ve konforlu bir şekilde ameliyat sürecini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Ameliyat sonrası hastalarımızın tam uyanma sağlanmadan ameliyathaneden çıkarmak gibi bir uygulamamız olmamakla beraber tıbbi etik ve protokollere uyma gayreti içindeyiz. Hastanemizle iletişime geçtiğiniz takdirde konu ile ilgili anestezi uzmanlarımız ile daha detaylı görüşme sağlayabilirsiniz, sizlere yardımcı olacaklardır. Geri bildiriminiz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon
Yeni karşılaştırma
ile

Benzer Şikayetler