Özdilek Bornoz Takımı Teşhir Ürünü Çıktı!

Rengul A. |

Özdilek Yalova yolundan anneler gününde sofia bornoz takımı aldım. eve gelip bornoz takımını incelediğimde havlunun etiketinde teşhir satılamaz yazısını gördüm. ertesi gün müşteri hizmetleri ile görüştüğümde Yalova yolunda o bölüm ile sorumlu b. hanım ile görüştüğümde "müşteri memnuniyeti açısından teşhirli ürünleri satıyoruz. havluda defo yoksa eğer sorun yok. " denildi. teşhirli satılamaz ibaresi olan ürün satılıyor ayrıca birde bu şekilde yapıyorlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rengul A.
  23 Mayıs
  09:09

  Şikayetim yayınlandıktan sonra hemen arayan mağaza müdürü Tolga Bey'e teşekkür ederim. Yapılan muamele için özür dileyip üründeki sorun için değiştirme olabileceğini ve mağazaya gittiğimde onuda çağırmamı söyledi. gittiğimde mesaisi bittiği için yerinde yoktu. Satış Danışmanı S. Bey teşhir ürününün bu şekilde satıldığını söylemesine rağmen Tolga Bey'in adını duyduğunda sorgulama yapmadan değişim yaptı.

 • 14 Mayıs
  14:12

  1797472 -numaralı şikayetle ilgili olarak müşterimizle görüşülmüştür.Müşterimize ürün ile ilgili yaşadıkları sorun konusunda yardımcı olunacağı bilgisi verilmiştir.Müşterimiz müsait olduğunda ürünü getirip değişim yapılacağı bilgisi verilmiştir. Şikayet sistemimizde kayıt altına alınarak takibi yapılacaktır.Kapatılmasını rica ederiz.

  Özdilek
  Kalite Yönetim Müdürlüğü