11 Ekim 2013

Özdilek Sattığı Cihazla İlgili Yardımcı Olmadı!

Özdilek Afyon mağazasından Sony xperia x10mini telefonumu alırken özellikle garantisini sordum. Kendi ithalatları ve garantilerinin olduğunu ve sorun yaşadığım taktirde kendileri ile iletişime geçerek sorunumun çözüleceğini belirttiler. Cihazım dokunmatik hassasiyetinin bozulması, wifinin sürekli kesilmesi ve şarjının az gitmesi sebebi il Özdilek mağazasına teslim ettim ve netcell firmasına gönderdiler.


10 gün geçtikten sonra beni arayarak cihazın tüm arızalarının kullanıcı kaynaklı olduğunu, kendilerinin bir şey yapamayacağını garanti firmasının netcell olduğunu ve garanti dışı 458 TL'ye yapabileceklerini belirtiyorlar ve sattıkları ürünün arkasında durmuyor. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hasan 319 Okunma

Cevaplar

 • Özdilek AVM Temsilcisi12 Kasım 2013

  2056848 nolu şikayetle ilgili olarak müşterimizle tekrar görüşülmüştür. Ürün teknik servise iletilerek tekrar takibi firmamız tarafından yapılacaktır. Teknik servisin raporları doğrultusunda süreç hakkında müşterimize geri bildirimde bulunulacaktır. Şikayetin kapatılmasını rica ederiz. ÖZDİLEK Kalite Yönetim Müdürlüğü

 • Hasan12 Kasım 2013

  40 gündür telefonsuz kaldığımamı yanayım. yoksa Özdilek denen lakait firmanın hic umarsamadan yapabileceğimiz bir şey yok diyerek telefonu geri teslim etmesinemi bilemedim.ama bu işin peşini bırakmayacağım tüketici mahkemesinde hem netcell denen firmaya hemde özdileğe karsı hakkımı savunacağım.özdilek ile hem şahsım olarak hem şirketim olarak bütün alışverişi kestim.bütün eşime dostuma anlatıyorum ve onlarıdaalısveriş yapmamaları konusunda uyarıyorum aynı sekilde internetten de bu sekilde yayacağım haberi ve herkes görecek nasıl bir kuruluş olduğunu.

 • Hasan16 Ekim 2013

  henüz bir çözüm üretilmedi.üretilmeyen çözüm için şikayetin kapatılması talep ediliyor birde.şaka yapıyor olmalısınız.

 • Özdilek AVM Temsilcisi11 Ekim 2013

  2056848 nolu şikayetle ilgili müşterimizle görüşülmüştür. Müşterimize tüm ürünlerimizle servis sürecinde özel olarak ilgilendiğimiz ve servis raporlarına göre işlem yaptığımız belirtilmiş olup Şikayetin kapatılmasını rica ederiz. ÖZDİLEK Kalite Yönetim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön