14 Eylül 2013 #2010166

Özdilek Satış Sonrası İlgisiz!

Kasım 2012' de Afyon Özdilek AVM 'den alınmış Samsung Galaxy S3 marka telefon hediye aldım. Geldiği günden bugüne 4 defa servise gitmesine rağmen, sorunum çözülmedi. Yurtdışı girişli telefonlar, arkanızda Özdilek var diye satıyorlar, sonrada tekrar servise gönderelim. Diğer S3'lerin çalıştırdığı programları çalıştırmıyor, kamera çalışmıyor vs.


Üstüne üstelik Mağaza Müdürü ve diğerlerinin umursamaz tavırlarıyla karşılaşıyorsunuz. Her şey sıfır. Ne müşteri memnuniyeti , ne idarecilik , nede mal kalitesi. Tüketici Mahkemesi yoluyla çözülür bu iş. Sadece demem o ki Özdilek'ten Cep telefonu alınmazmış.

Süleyman 186 Okunma

Cevaplar

  • Özdilek AVM Temsilcisi14 Eylül 2013

    2010166 nolu şikayetle ilgili olarak Müşterimiz, telefonunu arızalı olduğunu beyan ederek tarafımıza 3 kez ulaştırmıştır. İlgili arızaların giderilmesi için müşterimizin telefonu servise tamir amaçlı gönderilmiştir. Servisin Özdilek’e göndermiş olduğu raporlarda ürün arızasının “kullanıcı kaynaklı” olduğu bildirilmiş olup müşterimize iletilmiştir. Müşterimizin beyanatı bizim için önemli olmakla birlikte kendisine olan inancımız tamdır. Fakat teknolojik ürünlerde objektif, tarafsız olarak yargıda bulunabilmek için servislerin vermiş olduğu raporları da dikkate almak zorunda olduğumuzu da bildirmek isteriz. İlgili şikayetimizin bu bilgiler ışığı altında kapatılmasını rica ederiz. Saygılarımızla. Özdilek Kalite Yönetim Md.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön