23 Eylül 2013 #2025904

Özdilek Market'te Pasta Reyonunda Sinek Bulunuyor!

21 eylül 2013 günü saat 22. 00 sularında kuru pasta almak için kaplıkaya Özdilek Market'ine gittim ancak; kuru pasta dolabının içinde iki adet uçuşan sinek gördüm. Bu nahoş görüntü Özdilek için major hatadır, durum işletme müdürüne iletilmek istenmiş ancak işletme müdürünün mahalde olmadığı tespit edildiğinden, durum bu kez yetkiliye söylenmiştir.


Sayın yetkili reyondaki çirkin tabloyu kendisi de gözlemlemiştir. Ben Özdilek gıda ürünlerinde hijyene azami dikkat edildiğini düşünüyordum fakat çok yanıldığımı anladım, Özdilek iso gereği minör veya major hata yapamaz. Yaşadığım görüntü Özdilek duruş, misyon ve vizyonuna şık düşmedi.

Tunç 253 Okunma

Cevaplar

  • Özdilek AVM Temsilcisi27 Eylül 2013

    2025904 numaralı şikayete yazılan yanıta istinaden müşterimize e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Özdilek A.Ş Kalite Yönetim Müdürlüğü

  • Tunç27 Eylül 2013

    .. kaplıkaya Özdilek markette bu kez ambalajında yulaflı ekmek üretim tarihinde sorun var.. Ürün için 2 gün içinde tüketilmeli seklinde etiket yapıştırılmış ancak ürünün üretim tarihi yok !!, tüketici bu ürünün ne zaman üretildiğini bilemiyor. Poşetin üzerinde bilgisayar baskılı üretim tarihi yazılmalı.. ÖZDİLEK TARAFIMCA DİKKATLE İNCELENMEKTEDİR..

  • Özdilek AVM Temsilcisi23 Eylül 2013

    2025904 numaralı şikayete istinaden müşterimiz ile görüşülmüştür. Süreçlerimiz hakkında bilgi verilmiş olup, anlık şekillenen durum ile ilgili özür dilemiştir. Bu kapsamda süreçlerimiz kontrol edilmiş ve gerekli önlemler alınmıştır. Şikayetin kapatılmasını talep ederiz. Özdilek A.Ş Kalite Yönetim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön