16 Şubat 2013

Özdilek Ayakkabı Yırtıldı!

5 ay önce geçit özdilek a.ş den almış olduğum adidas ayakkabıyı 5 ay içinde toplasam 1 ay bile giymemişimdir. ayakkabının üstü yırtıldı götürüp müşteri hizmetlerine gösterdim firmaya gönderdiler. aradan 3 hafta geçtikten sonra firma bunu kabul etmemiş özdilekte bunu geri almadı tekrar firmaya göndereceklerini ama gönderseler de yine aynı şekilde bana geri geleceğini söylediler.


Ayakkabının değişimini ve ya iadesini talep ettiğimde ise bunu yapamayacaklarını söylediler. bu bizim elimizde olan birşey değil tamamıyla adidas firmasına ait olan bir durum olduğunu söylediler. ben özdilek e güvenerek geldim ordan aldım adidas firmasına güvenseydim gider ordan alırdım bu konuda çok mağdur edildim..

Rıdvan 265 Okunma

Cevaplar

  • Özdilek AVM Temsilcisi16 Şubat 2013

    1636374 numaralı şikayete istinaden müşterimizle görüşülmüştür. Ürünün ikinci kez firmaya gönderildiği bilgisi verilmiş, izlenecek süreç anlatılmış kendisine yardımcı olunacağı iletilmiştir. Gerekli takip firmamız tarafından yapılacaktır. Şikayetin kapatılmasını rica ederiz. Özdilek A.Ş. Kalite Yönetim Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön