05 Nisan 2013

Özdilek Aldığım Noodle'ın Tarihi 3 Ay Geçmişti!

Her zaman gitme fırsatım olmayan Özdilek İnciraltı mağazasından yaklaşık 1 ay önce 2 adet aldığım Indomie markalı noodle'ın son kullanma tarihi 15. 12. 2012'yi gösteriyor. İlk paketi 3 hafta kadar önce SKT'sine bakmadan yedim ancak muhtemelen onun da tarihi geçmişti çünkü ürünlerin paketlerinin üzerinde hafif bir toz tabakası vardı , bugünde diğer paketi yemek için açarken SKT'sinin 4 ay geçtiğini gördüm.

Bu ürünlerin içerisinde sos bulunuyor ve bu soslarda koruyucu ve başka çeşitli kimyasallar bulunuyor. Haliyle Özdilek bana tarihi 3 ay önce geçmiş içerisinde kimyasallar bulunan bir makarnayı yedirdi. Özdilek ürünlerin SKT'sini takip etmiyor mu? İnsan sağlığı Özdilek için önemli değil mi?

Mahmut 305 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut05 Nisan 2013

    Gösterilen müşteri hizmetlerinden çok memnun kaldım , özür dilendi , gösterilen samimi ilgi ve alaka için Özdilek'e ve çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Özdilek AVM Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş olup reyonların sürekli kontrol edildiği ve işleniş anlatılmıştır. Müşterimiz arandığı için ve ilgilendiğimiz için memnun kaldığını dile getirip teşekkür etmiştir. Anketi olumlu olarak kapatabiliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön