12 Nisan 2013

Özbay Mobilya Yanlış Ürün Geldi!

26 ocakta ödediğim ama 11 martta teslimat istediğim ürünlerimin hepsi yanlış gelmiştir, firmadan aldığı yatak odası yatak ölçüleri verilenden 10 cm kısadır koltuk takımı ve yemek masası rengi yanlış gelmiştir, firmayla görüştüğümüzde ürünlerin hatalı olduğunu söylediğimizde renk kartelası doldurulmamış dedi.


Renk sıkıntısını kavga ederek halletik yatak odası ölçüleri çözülmedi yemek masası 1 kere renkten değişime gitti 2 kere defolu üründen dolayı ve ürünlerin iadesini istediğimde kabul etmediler işletme anlayışı sıfır her lafa ters cvp veren personelleri var hataları için özür dilemek yerine laubalice cvp veren personeller K*** ve S****.

Hasan 207 Okunma

Cevaplar

  • Özbay Mobilya Temsilcisi29 Mayıs 2014

    ÖZBAY Mobilya, kurulduğu 1998 yılından bu tarafa her koşulda %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Şikayet sahibi müşterimizin yaşadığı aksaklıklar, kendisinin memnun olacağı şekilde eksiksiz olarak çözümlenmiştir. Yılda binlerce ürün siparişi alan firmamızda, zaman zaman bu gibi çözülebilir sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ancak ÖZBAY Mobilya, daima bu sorunların müşterisini mağdur etmeden, ivedilikle ve ciddiyetle çözümü yönünde hareket etmiştir. Ve bu sayede binlerce mutlu müşteriden oluşan büyük bir aile halini almıştır.Sikayetvar.com platformunda herkes, en doğal hakkı olarak yaşadığı sorunları dile getirmektedir. Sorunları çözüme kavuşturulduğunda da bunu yine bu platformdan paylaşmaktadır. Değerli müşterimizin sorunu çözülmüş olduğu halde, şikayetini kaldırmamasını kendisinin en doğal hakkı olarak görmekte ve saygı duymaktayız hertürlü şikayet ve önerileriniz için [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön