16 Nisan 2014 #2401014

Özbay Mobilya Teşhir Ürün Getirdi

Ocak ayında Hilton duvar ünitesi aldım Keçiören şubesiden. Ürünü alana kadar yağlıyorlar ballıyorlar, alırken özellikle cam kısmın kapanıp kilitlenip kilitlenmediğini sordum, kilitlenir diyerek o şimdi teşhir olduğundan böyle deyip ve nisan 15'inde teslim edilmek üzere bir sipariş formu dolduruldu.


Ayın 15'i olduğunda akşam saat 20:15'te montaj ekibi gelip kurdular. O cam kısmın kilitlenmesi gerektiğini söylediğimde öyle bir şey yok beyfendi bu ürün hep böyledir dediler. Kim sattıysa size onla iletişime geçin dediler, gittiler. Sonra ürünü incelediğimde ürün kullanılmış pislik ve leke içinde olduğu ürün beyaz olduğundan çok daha net anlaşılıyor. Zaten daha detaylı incelendiğinde teşhir ürünü olduğu anlaşılıyor.

Murat 527 Okunma

Cevaplar

  • Özbay Mobilya Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Her koşulda %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeyen ÖZBAY Mobilya, yukarıda şikayete konu olan müşterilerimizin tüm sorunlarını eksiksiz olarak gidermiştir Müşterimizden gecikmeden ve yanlış anlaşılmadan dolayı özür diler saygılarımızı sunarız. sorun ve şikayet bildirimleriniz için [email protected]

  • Murat22 Nisan 2014

    kesinlikle kimseye tavsiye bile etmem ayrıca alanları duyarsam vazgeçirmek için elimden geleni de yaparım

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön