15 Nisan 2016

Özbay Mobilya Hizmet Sıfır!

2014 yılında aldığımız oturma grubu maceramız evimize geldiği gün başladı. Kirli naylonlara sarılı getirilen ürünün tüm ahşap yerleri çizik kumaşları leke içinde berjerler kötü birisinin ayağı yere hiç basmıyor. Şikayetimizi bildirmemize rağmen aylarca oyaladılar bizi 3 ay geçmeden övmekle bitiremedikleri sünger kullanılmamasına rağmen çöktü. Değişim yaptıkları berjer geldiği gün süngeri çökmüş halde gelmişti. Bin bir şikayetle getirttiğimiz teknik servis "abla garantiniz daha var şimdilik kullanın değiştirsek bile 2 aya çöker garantinizin bitmesine yakın tekrar çağırın bizi komple değiştirelim" dedi. Garantimiz bitmek üzere iken tekrar teknik servisi çağırdığımız zaman sorumlu müdür garantisi bitmek üzere olan ürün karşılığında sıfır ürün istiyorsunuz diyerek bize resmen fırsattan istifade ediyorsunuz demek istedi.

Kübra 1.878 Okunma

Cevaplar

  • Kübra19 Nisan 2016

    Ben sizin teknik servisinizle uğraşmaktan bıktım defalarca çağırdık ama 2 kere gelebildiniz. Her defasında teknik servis için bildiriminiz bulunmuyor diye bizi aylarca beklettiniz. Keşke sayınızla övüneceğinize hizmetizinle övünebilseydiniz. Siz kendiniz değiştiririz dediğiniz halde yapmıyorsunuz. Tüketici hakları dahil her yere şikayet edeceğim sizi. Bu arada sıfır ürününüzde sizin olsun. Sizde bu hizmet varken daha çok değer kaybedersiniz. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok sizde. Hakkım haram olsun...

  • Özbay Mobilya Temsilcisi18 Nisan 2016

    ÖZBAY MOBİLYA ANKARA DA 12, YURT DIŞINDA 3, TOPLAMDA 15 ŞUBESİ OLAN BİR MOBİLYA MAĞAZA ZİNCİRİDİR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEF ALMIŞ, KISKANDIRAN TASARIMLAR KISKANDIRAN FİYATLARLA HİZMET VERMEKTEDİR. MÜŞTERİMİZ TEKNİK SERVİS HİZMETİ ALMAK İÇİN FİRMAMIZA 13.04.2016 TARİHİNDE BİLDİRİMDE BULUNMUŞTUR. 14.04.2016 TARİHİNDE RANDEVU ALARAK TECRÜBELİ BİR TEKNİK SERVİS PERSONELİMİZ TARAFINDAN ÜRÜN İNCELENMEYE GİDİLMİŞTİR. KOLTUK TAKIMI VE BERJERDE GÖRÜLEN SIKINTININ TEKNİK SERVİS BECERİSİ İLE GİDERİLECEĞİ TESPİT EDİLMİŞTİR. MÜŞTERİMİZ SERVİS HİZMETİNİ KABUL ETMEYEREK BAŞKA BİR ÜRÜN İLE DEĞİŞİM TALEBİNDE BULUNMUŞTUR. TADİLATI VE TAMİRATI MÜMKÜN OLAN BU ÜRÜNLERİN DEĞİŞİM VEYA İPTALİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. TÜKETİCİ KANUNLARINA GÖRE ; BİR ÜRÜNÜN AYNI SORUNLA ÜÇ DEFA ARIZA GÖSTERMESİ GEREKMEKTEDİR. ÖZBAY MOBİLYA, MÜŞTERİMİZ TADİLATI VE TAMİRATI KABUL ETTİĞİ TAKDİRDE HİZMET VERMEYE HAZIRDIR.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön