03 Eylül 2013 #1991108

Özbay Mobilya Hatalı Ürün Değişim Sorunu!

Sorunum Ankara Özbay Mobilya Sincan şubesinden aldığım koltuk takımıyla ilgilidir. Takım alınırken yatak olarak kullanılabilme özelliği olduğu için tercih edilmiştir. Fakat yatak olarak kullanmak istediğimizde koltukta yatarken koltuk devrilmektedir. Durum firmaya bildirilmiştir.


Firma servis görevlileri gelip ayar yaptıklarını belirtip gitmişlerdir. Daha sonra tekrar aynı sorun yaşanınca servis tekrar gelmiş ve bu ürünün imalatında kullanılan makas sisteminin uygun olmadığı, yatak olarak kullanılamayacağı ve bunun firma tarafından belirtilmiş olması gerektiği söylenmiştir. Bu sebeple tarafımdan değişim talep edilmiş fakat firma tarafından olumsuz sonuçlanmıştır.

Merih 324 Okunma

Cevaplar

  • Merih03 Ocak 2014

    Özbay Mobilya'nın verdiği yada vereceği hizmetten vazgeçerek, diğer mobilya firmalarıyla görüştüm ve ismini vermek istemediğim bir firma Özbay Mobilyanın koltuk takımını ücretiz olarak evden alarak ve yine ücretsiz olarak tamiratını yaptılar. Böylece Özbay Mobilyanın kendi ürününe getiremediği çözümü bir başka firma getirdi.

  • Özbay Mobilya Temsilcisi03 Eylül 2013

    MERHABA İYİ ÇALIŞMALAR MÜŞTERİMİZİN BAHSETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLE İLGİLİ GARANTİSİ BİTMESİNE RAĞMEN ÜCRETSİZ ŞEKİLDE YARDIMCI OLUNARAK SORUNU ÇÖZÜLMÜŞTÜR. MÜŞTERİMİZ TALEP EDERSE KONUYLA İLGİLİ TEKRAR SERVİS GÖNDERİP YARDIMCI OLABİLİRİZ SAYGILARIMIZLA..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön