18 Mart 2013 #1690680

Özbay Mobilya Eksik Teslimat!

Bundan yaklaşık 1 ay önce özbay mobilya sincan şubesinden teşhir ürünü olan ranzayı yerinde gördüm ve ürünün iki gün içerisinde gördüğüm şekilde eksiksik teslim edilmesi koşulunda satın aldım. Ürün geldiğinde hemen hemen bütün malzemeleri eksikti gelen yetkili personel eksik malzemelerin iki gün içeresinde tamamlanacağını söyleyerek teslim yerinden ayrıldı.


Ayrılış o ayrılış bir daha ne gelen oldu ne giden. Bunun üzerine bizzat özbay mobilya teslimat yetkilileriyle görüşerek ürünümün eksik teslim edildiğini ibraz ettim ama onlardan da bir yardım alamadım en son görüşmemden anladığım bugün yarın diyerek bizi oyalıyorlar.

Adil 181 Okunma

Cevaplar

  • Özbay Mobilya Temsilcisi29 Mayıs 2014

    İYİ ÇALIŞMALAR, Şikayet sahibi müşterimizin yaşadığı aksaklıklar, kendisinin memnun olacağı şekilde eksiksiz olarak çözümlenmiştir. Yılda binlerce ürün siparişi alan firmamızda, zaman zaman bu gibi çözülebilir sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ancak ÖZBAY Mobilya, daima bu sorunların müşterisini mağdur etmeden, ivedilikle ve ciddiyetle çözümü yönünde hareket etmiştir. Ve bu sayede binlerce mutlu müşteriden oluşan büyük bir aile halini almıştır.Sikayetvar.com platformunda herkes, en doğal hakkı olarak yaşadığı sorunları dile getirmektedir. Sorunları çözüme kavuşturulduğunda da bunu yine bu platformdan paylaşmaktadır. Değerli müşterimizin sorunu çözülmüş olduğu halde, şikayetini kaldırmamasını kendisinin en doğal hakkı olarak görmekte ve saygı duymaktayız. iyi günler diler saygılarımızı sunarız hertürlü şikayet ve önerileriniz için [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön