Özbay Mobilya Sorunlu Ece Koltuk Takımı Sattı.

Kasım A. |

07.2013 tarihinde Özbay Mobilya'dan Ece Marka koltuk takımı aldım. İlgili kişi öve öve bitiremediği 2 yıl garanti 7 yıl malzeme garantisi verdiği ürün evimize geldikten 3 ay sonra ayaklarından arıza vermeye başladı servis 3 defa geldi. Kanepede uyurken gıcır gıcır ses çıkarıyor.

Servisi aradım uzun uzun konuştu ve bana elini vicdanına koy bu ürünü senden alırsam burada 1300-1500 tl masrafı olur dedi. Ürünü ben 1975 tl aldım sanki bana bedava verdiler daha borcu bitmedi Salı veya çarşamba görüştüm bana cumartesi geleceklerini gelmeden önce arayacaklarını söyledi. 2 gün geçti arayan soran olmadı. Telefon ile aradım cevap verilmedi. Eskiden beri alışveriş yapan biriyim ama gelin görün değeriniz yok.

Etiketler :

Sünger - Yay Kalite - Deformasyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kasım A.
  15 Ağustos
  10:19

  Tüketici hakem heyetine şikayette bulunarak bilir kişide talep ettim.işin Garip tarafı ürün salonda bulunuyor misafir geldiği zaman oturuluyordu şimdi bizde oturmaya başladık iyice dökülüyor. Aman ha ürün alırken çok dikkat.

 • Kasım A.
  21 Temmuz
  03:57

  Daha sonra firmanın yetkilisi ile görüştüm yetkili durumu kendilerine il ettiklerini fakat ürünü değiştirme ve geri alma ihtimalleri olmadigini çünkü ürünü alkali 1 yol olmuş uzun zaman geçmiş birde ayni arizayi 3 defa yapmaliymis ayni arizadan dolayı servis 3 defa geldi zaten birde 1-2 defa ben değiştirdim. Halen anlamis değilim.