14 Temmuz 2014

Özbay Mobilya Sorunlu Ece Koltuk Takımı Sattı.

07.2013 tarihinde Özbay Mobilya'dan Ece Marka koltuk takımı aldım. İlgili kişi öve öve bitiremediği 2 yıl garanti 7 yıl malzeme garantisi verdiği ürün evimize geldikten 3 ay sonra ayaklarından arıza vermeye başladı servis 3 defa geldi. Kanepede uyurken gıcır gıcır ses çıkarıyor.

Servisi aradım uzun uzun konuştu ve bana elini vicdanına koy bu ürünü senden alırsam burada 1300-1500 tl masrafı olur dedi. Ürünü ben 1975 tl aldım sanki bana bedava verdiler daha borcu bitmedi Salı veya çarşamba görüştüm bana cumartesi geleceklerini gelmeden önce arayacaklarını söyledi. 2 gün geçti arayan soran olmadı. Telefon ile aradım cevap verilmedi. Eskiden beri alışveriş yapan biriyim ama gelin görün değeriniz yok.

Kasım 651 Okunma

Cevaplar

  • Kasım 15 Ağustos 2014

    Tüketici hakem heyetine şikayette bulunarak bilir kişide talep ettim.işin Garip tarafı ürün salonda bulunuyor misafir geldiği zaman oturuluyordu şimdi bizde oturmaya başladık iyice dökülüyor. Aman ha ürün alırken çok dikkat.

  • Kasım 21 Temmuz 2014

    Daha sonra firmanın yetkilisi ile görüştüm yetkili durumu kendilerine il ettiklerini fakat ürünü değiştirme ve geri alma ihtimalleri olmadigini çünkü ürünü alkali 1 yol olmuş uzun zaman geçmiş birde ayni arizayi 3 defa yapmaliymis ayni arizadan dolayı servis 3 defa geldi zaten birde 1-2 defa ben değiştirdim. Halen anlamis değilim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön