Özbay Mobilya Kırık Ürün Getirdi.

Damla E. |

Aralık ayında İstanbul yolu mağazanızdan hazal yatak odası aldık. Satış sırasında hiçbir sorun yoktu tabi. Ürün yağlandı ballandı satış gerçekleşti. Ücrette peşinen ödendi. Gelelim teslimata. Nisan ayında ürünün teslimatı gerçekleşti ama nasıl? Gardolabın aynalı kapağı ve şifonyerin sol kapağı komple kırık halde.

Telafisi yapılacağı söylendi. 2 hafta boyunca ürünlerin peşinde koşturduktan sonra nihayet eksik parçalar ulaştı. Sağolsunlar öyle güzel montaj yapılmış ki kapaklar ters şifonyerin sürgülü rafı açılmıyor kapaklar çizik. Şikayet söyleniyor o sırada ancak yapan yok. Böyle oluyor diyerek çekip gidiyorlar. Şunu anladık ki herşey ürünün parasını ödeyene kadar hizmet ve kalite 0.

Etiketler :

Geç Teslimat Bayi Personel Eksik Ürün Teslimi Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Damla E.
  06 Haziran
  09:29

  sorunu çözdüğünüzü idda etmeniz gerçekten çok komik ortada çözülen hiçbir şey yok düğün arifemizde bizi en çok yoran siz oldunuz.. özbay mobilya mı birdaha mı aslaaaa....

 • 23 Mayıs
  09:40

  ÖZBAY Mobilya, kurulduğu 1998 yılından bu tarafa her koşulda %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden asla taviz vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Her müşterisini, sürekli büyüyen ÖZBAY ailesinin değerli bir üyesi olarak gören firmamız, satış öncesi ve sırası kadar satış sonrası süreçte de daima en uygun çözümü sunmaya odaklanmıştır.

  Şikayet sahibi müşterimizin yaşadığı aksaklıklar, kendisinin memnun olacağı şekilde eksiksiz olarak çözümlenmiştir. Yılda binlerce ürün siparişi alan firmamızda, zaman zaman bu gibi çözülebilir sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ancak ÖZBAY Mobilya, daima bu sorunların müşterisini mağdur etmeden, ivedilikle ve ciddiyetle çözümü yönünde hareket etmiştir. Ve bu sayede binlerce mutlu müşteriden oluşan büyük bir aile halini almıştır Sikayetvar.com platformunda herkes, en doğal hakkı olarak yaşadığı sorunları dile getirmektedir. Sorunları çözüme kavuşturulduğunda da bunu yine bu platformdan paylaşmaktadır. Değerli müşterimizin sorunu çözülmüş olduğu halde, şikayetini kaldırmamasını kendisinin en doğal hakkı olarak görmekte ve saygı duymaktayız.

  müşterimizden özür diler saygılarımızı sunarız

  hertürlü şikayet ve önerileriniz için
  teknikservis@ozbaymobilya.com

 • Damla E.
  14 Nisan
  09:38

  hiçbir çözüm yok aksine maduriyet durumu devam etmekte.