15 Aralık 2014

Özbay Mobilya Almadığımız Ürünlerin Parasını Geri Vermiyor.

Özbay Mobilya'dan yazın olacak düğünümüz için aldığımız eşyaların başta kaporasını ve iki taksitini ödedik. 3. takside gelince kararımız değişti ve bir takım değişiklikler bazı ürünleri iade etmek yerine başka ürünler almak istedik ama Özbay Mobilya piyasaya göre 4 bin 5 bin pahalı sattığı ürünleri hiç bir şekilde değişiklik yapılmayacağını, ödemezseniz avukata verileceğini söyledi.

Biz ürünü teslim almadık ve faturada kesilmedi içeride olan paramızıda vermeyeceğini söyledi. Bu konuda nereye istersem şikayet edebileceğimi kaba bir hitapla bildirdiler. Şimdi mahkemeye verdim. Tavsiyem ürünü aldığınızda hiçbir değişiklik ve iade yapmadıklarını bildirmek isterim satana kadar hepsi.

Seda 1.045 Okunma

Cevaplar

  • Özbay Mobilya Temsilcisi16 Aralık 2014

    İYİ ÇALIŞMALAR KOLAY GELSİN 08/12/2014 TARİHİNDE 66282 NOLU KAYITLI MÜŞTERİMİZ SEDA ŞAHİN'İN BABASI MURAT ŞAHİN BEY MERKEZİMİZE GELEREK 24/09/2014 TARİHİNDE FİRMAMIZIN ERYAMAN ŞUBESİNDEN SEÇEREK VE BEĞENEREK ALMIŞ OLDUKLARI MOBİLYA VE BEYAZ EŞYALARINDAN BEYAZ EŞYALARI İPTAL ETTİRMEK İSTEDİLER.BİZDE SADECE REZERVESİ YAPILMAYAN ÇAMAŞIR MAKİNASINI İPTAL EDEBİLECEĞİMİZİ DİĞER TÜM ÜRÜNLERİN SEDA ŞAHİN ADINA DEPOMUZDA REZERVE EDİLDİĞİNİ BEYAN ETTİK.MURAT BEYİ FİRMAMIZA YAKIŞIR ŞEKİLDE AĞIRLADIKTAN SONRA AYRILDIK.DAHA SONRA MURAT BEY BİZİ TELEFONLA ARAYARAK ÜRÜNLERİN TÜMÜNÜ İPTAL ETMEDİĞİMİZ İÇİN ÜRÜNLERİN BEDELİNİ ÖDEMEYECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİR. BİZDE FİRMA OLARAK YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SÖZLEŞMEDE Kİ CEZAİ ŞARTLARI YERİNE GETİRDİĞİ TAKDİRDE TÜM ÜRÜNLERİ İPTAL EDEBİLECEĞİMİZİ VE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ SÖZLEŞMEYİ DAMADININ MAİL ADRESİNE YOLLADIK.ALACAĞIMIZIDA YASAL ÇERÇEVELER İÇERİSİNDE ŞİRKET AVUKATIMIZIN ARACILIĞI İLE TAHSİL EDECEĞİMİZİ TARAFINA TELEFONLA SÖZLÜ OLARAK BİLDİRDİK. FİRMAMIZ YASAL SÜREÇ İÇERİSİNDE DEĞİŞİM VE İPTALLERE ÖZEN GÖSTERMEKTEDİR. ÖZBAY MOBİLYA SAYGILARIMIZLA,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön