05 Eylül 2013

Öz Sivas Seyahat Firma Çalışanlarının Birbirinden Haberi Yok!

Ailem Öz Sivas Seyahat firmasından 03/09/13 tarih 10:00'da Sivas'tan kalkıp Şebinkarahisar'a giden seferinden 02/09/13 tarihinde taşıma bedelini bizzat nakit olarak ödeyerek 3 adet bilet satın almışlardı. Firma personeli biletlerin ücretini tahsil etmesinin ardından ertesi gün için aracın geçeceği güzergahta ailemin beklemesi için yönlendirmişti. Ertesi gün ailem bekleme noktasına gittiğinde giden-gelen araç olmamış firma telefonla hiç bir şekilde ailemi aramamış. Ayrıca aileme satmış olduğu biletin koltuklarını başka yolculara ücret karşılığında tahsis etmiştir.

Firma gerekçe olarak "bizim bilgimiz yok" şeklinde açıklama yapmış. Yani bilet olmasa üç kuruş için kötü durumunda kalacaklardı.

E 350 Okunma

Cevaplar

  • E09 Eylül 2013

    "Öz Sivas Seyahat firması geçtiğimiz iki hafta içerisinde hem kendi tarafıma yapılan, hem de farklı müşterilere yapılan hizmet tutumu tam bir fiyasko. Sadece bize yanlış yapıldığını düşünmüştüm ama firmayı kullanan çoğu insan bu firmayı kullandığı için şikayetçi. Müşterisine önem vermeyen, parayı alana kadar ilgili davranmaya çalışan, müşterisini yoldan toplayan ve aynı şekilde yola bırakan, 2 kişilik koltuğu 3 kişiye sattıran ve aynı şekilde yolculuk ettiren vb. gibi fiili durumlar içerisinde bulunan bir firma olduğunu anlamış bulunuyorum! :("

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön