Öz Erdem Sürücü Kursu Paramı İade Etmiyorlar

Metehan Metehan23 Ağustos 2019 14:01

Özerdem Sürücü Kursu Mahmutbey 5. Sokakta psikoteknik belgesi almak için sınava girdim. Bana geçtiğimi söylediler. Ertesi gün beni tekrar çağırıp bu sefer Fatih Fevzipaşadaki yerlerine götürdüler. Beni tekrar sınava soktular. Ben sınavı geçmiştim dedim. Bu seferde kaldın dediler. Biz halledeceğiz gibi şeyler söylediler. Sonradan biz halledemedik sizi Şirinevler'de bir sürücü kursuna yönlendireceğiz dediler. Siz ücreti ödeyin. Biz size ödemesini yapacağız dediler. 3 hafta oldu şirket ortaklarındanmış M** bey. Banka hesap numaramı istedi. Hala paramı yatırmadı. Telefonlarıma da cevap vermiyor.

En son Fındıkzade şubesini aradım. Oradaki arkadaşa paramı yatırmalarını yoksa hukuki yollara başvuracağımı söyledim. Telefonu kapattıktan 2-3 dakika sonra M*** bey beni aradı. Bana hukuki yollara başvuracakmışsın istersen yedi sülalesine başvur dedi. Bunu söyleyen bu şirketin sahiplerinden biri. İnsanları mağdur ediyorlar.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Ziyaretçi 23 Ağustos 2019 17:07  

  İyi günler Psikoteknik raporunuzu Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış merkezlere başvurarak almalısınız. Sürücü kursları SRC kursları Psikoteknik vermeye yetkili merkezler değildir ayrıca komisyon usulü çalıştıkları için normalden fazla bir ücret ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca aldığınız belgenin e devlette görünüp görünmediğini kontrol etmelisiniz. E devlette görünmeyen raporların hiçbir geçerliliği yoktur.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Murat 23 Haziran 12:11  

  Bende İstanbul Avrupa yakasında Psikoteknik raporu almak istiyorum. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış merkez listesine ulaşamıyorum. Bu liste nereden alınabilir