30 Eylül 2016

Oysho Giyim Alarmı Çıkarmayı Unuttu!

Oysho' dan hediye gelen ürünü (terlik) ayağıma büyük geldiği için değiştirmeye gittiğimde üzerindeki alarmını çıkarmadıkları için AVM'de güvenlikler tarafından birkaç yerde rencide edildikten sonra içinde hediye değişim kartını da unuttuklarından fişsiz iade edemediklerini söylediler. Hem alarmı, hem de hediye değişim kartını koymaya unutmuşlar. Bana asla yardımcı olunmadı.

Sonrasında alarmı söktüler, bende onları alarm sebebiyle dava edeceğimi ilettim. Korkudan alarmı geri takın dediğimde takmadılar. İşlerine geldiği gibi davrandılar, bana asla yardımcı olmadılar. Ürünü değiştirecektim. Dünya paralar verip aldığımız Oysho 'da asla müşteri memnuniyeti yok.

Ayşe 1.336 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe30 Eylül 2016

    Oysho nun ürünleri de müşteri memnuniyeti de sıfır! Ürün değişikliklerinde arkadaşımın hediye kartı olduğu halde fiş isteyip değiştirmediklerini ürünü bende de hediye kartını koymamışlar fıs istediler. Tam tersi. Ürün değiştirmemek için ellerinde geleni yapıyorlarmış anladım. Buyaka mağazasındaki personelde ürünü hediye kartını unutup alarmını da üzerine unutması çabası. Geri dönüp yardım istediğinizde sıfır yardım. Çok çok ayıp. Müşteri memnuniyeti böylesine uluslararası bir kurumsal firmaya yakışmadı. 0212***100 dan arayıp Müşteri şikayetinde ki kıza ürünleri pahalı satıyorsunuz diye eklemede bulunduğumda konuyla ilgilisi yok bu dediğinizin istemezseniz çok para verip almayın diye bir cevap aldım. Komik ve acı. Müşterilere resmen cop muamelesi yapıyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön