16 Kasım 2015

Oxxo Tadilat Fişi Kesip, Tadilat Olmadan Teslim!

15 Kasım 2015 tarihinde Beyoğlu Şubenizde tadilat için bir pantolon bıraktım. 20:00'de pantolonu alıp Beylikdüzü'nde bulunan evime döndüğümde tadilatın yapılmadan bana teslim edildiğini gördüm. Bu durumla ilgili olarak şikayetçiyim. Boşuna 2 saat bekledim ve tadilat için muhtemelen 2 saat daha vereceğim. Bir pantolonun paçası için 4 saatimi harcayan bir firmanız var. Şubeden ve firmanızdan şikayetçiyim.

Handan 290 Okunma

Cevaplar

  • Handan05 Aralık 2015

    Firma şikayetim için telefonla bana ulaştı. Kurye ile benden ürünü alıp tadilatının yapılıp teslim edileceğini söyledi. Adres için sizi tekrar arayacağız dediler. Ama tekrar aramadılar. Firmaya tekrar gidip tadilat için teslim ettim. Şikayetimi belirttim. Hemen bir saat içinde yapılır dediler. 1,5 saat sonra gittim, ürün henüz terziden gelmemişti. Yarın gelin dediler. Bu ürünler ilgili 1 aydır sorun yaşadığımı belirttim ve ürünü biraz da zorla terziden getirttiler. Bir daha Oxxo'dan bedava ürün verseler almam. Müşteri hizmetleri çok sıkıntılı.

  • Oxxo Temsilcisi27 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili birime iletilmiş olup, sonuçlandığında tarafınıza geri dönüş sağalanılacaktır. Böyle bir sorunla karşılaşmanızdan dolayı üzgün olduğumuzu iletir, güzel bir gün geçirmenizi dileriz. Oxxo.com.tr Destek Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön