Aysel K. Teşekkür Mesajı

Sorun 2gün içinde çözülmüştü

Oxxo Kullanılmamış Ürünü Değişmedi.

Aysel K. |

Ankara Bahçelievler 7.caddedeki mağazanızdan 1 ay önce bir elbise aldım.O zaman denediğimde olmuştu ama şimdi denediğimde olmadı. 13 Haziran 2014 Cuma günü üzerinde etiketi dahi bulunan elbiseyi değişim için mağazanıza götürdüm ama fişini kaybettiğim için mağazadaki yetkili kişi değişim yapamadığınızı Oxxo kapsamında bunun olmadığını söyledi.

Banka slibini getirebileceğimi söylediğim halde laubali davrandı. Sürekli olarak alışveriş yaptığım mağazanızdan böyle bir davranış hiç hoşuma gitmedi. Ayrıca bu konuda yardımcı olmazsanız Tüketici Hakları Mahkemesine şikayet etmeyi düşünüyorum. Ürünün değiştirilmesini ve benimle iletişime geçilmesi halinde konunun çözüme ulaşılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Model ve Beden Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aysel K.
  22 Temmuz
  13:42

  Sorun 2gün içinde çözülmüştü

 • Aysel K.
  18 Haziran
  21:33

  ankamall magazasına ugradıgımızda cok sevıyelı ve duzgun bır sekılde yaklasan personel olmasına karsın, bahcelı magazasında lakayıt sekılde , elimizde mi kalsın dediğimizde dudak büzen personel söz konusu idi.sonucta devamlı olarak oxxodan bahcelıden alısverıs yapan ve aldıgımız her urunu severek, begenerek gıymemıze karsın neredeyse ılk degısımımız ve fısımız malesef durmuyor. 89,90tl degerınde olan elbıseyı iade değil sadece degıstırmek istiyorum.