Oxxo Değişim İçin Gönderdiğim Ürünler Gitti, Gelmiyor.

Belkis E. |

Siparişimde bulunan 4 üründen 2 tanesini değişim için gönderdim fakat günlerdir ne değişime ait bir gelişme oldu ne de bilgi verdiler. Zaten telefonlarına da ulaşılamıyor, mesaj olarak gönderdiğim şikayete de yanıt vermediler. Karşıda muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Online İşlemler Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  16:14

  Değerli Müşterimiz;

  Gönderdiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaşmış olup ödediğiniz tutar kredi kartınıza/hesabınıza 23/04/2015 rarihinde iade edilmiştir.

  Böyle bir sorunla karşılaşmanızdan dolayı üzgün olduğumuzu iletir, güzel bir gün geçirmenizi dileriz.

  Oxxo.com.tr

  Destek Ekibi

 • Belkis E.
  28 Nisan
  16:04

  Telefonda değişimini yaptık kargoya verdik dediler ama doğru değilmiş, haftalar sonra arayarak o ürünün de stoklarda olmadığını söylediler. Yani yalan söylemişler, yıllardır internetten alışveriş yapıyorum, böylesini görmedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Şikayetvar\'a yazmadan cevap da vermiyorlar.

 • Belkis E.
  28 Nisan
  16:02

  Üstte yazan mağaza cevabı yalan ve yanlış içermektedir. Siparişim istediğim gibi değiştirilmemiştir ve kargoya falan verilmemiştir, 2 gün içinde adresime de gelmemiştir. Haftalar sonra o ürünün de stoklarda bulunmadığı vs.. gibi bahanelerle tekrar arandım, üstelik bir önceki görüşmede değişimin yapıldığı ve kargoya verildiği söylenmesine rağmen. Haftalarca aldığım ürünleri bekledim, şikayetvar\'a yazmadığım müddetçe cevap alamadım ve sonuç ürünleri göndermediler. Asla tavsiye etmiyorum, yıllardır internetten alışveriş yapıyorum böylesini ilk kez gördüm, çok net söylüyorum ki siz de alışveriş yapmayın.

 • Belkis E.
  10 Nisan
  09:29

  27 Mart\'ta yazmışsınız buraya 2 gün içinde kargoya verilecek diye bugün 10 nisan, ne kargo geldi ne bir haber verildi. Lütfen bu zulüm bitsin artık, bir pantolon alayım dedim aylar geçti bu nasıl iştir?

 • 27 Mart
  13:11

  Değerli Müşterimiz;

  Siparişiniz istediğiniz gibi değiştirilmiş olup 2 iş günü iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. En geç 2 gün içerisinde adresinize teslim edilecektir.Diğer ürününüze ait olan tutar kredi kartınıza/hesabınıza 27/03/2015 tarihinde iade edilmiştir

  İlginize teşekkür eder, güzel bir gün geçirmenizi dileriz.
  Oxxo.com.tr

  Destek Ekibi

 • Belkis E.
  24 Mart
  10:52

  Hala hiçbir cevap yok ve tüm iletişim yolları kapalı, lütfen süreçle ilgili bir bilgi verin, haftalar oldu!