20 Şubat 2013 #1642877

Outletimiz.com Vadettiği Ürünü Göndermedi!

Yaklaşık 10 gün önce outletimiz. com dan O-05022013-317532 nolu siparişi verdiğim mp3 çalarlı fitdesk kondisyon bisikletini aldığımda hayal kırıklığına uğradım. Çünkü, aldığım ürünün sitede bahsedilen ürünle bir alakası yok. Pedallarda güç ayarı yok. 10 dk kullansam da aynı, 3 saat kullansamda aynı.


Malzeme kötü. Verdiği mp3 çalar demode kalmış. Pedallarını bile tam takamadım. Verdikleri anahtar takarken eğildi. Direksiyon koluna taktığım sünger tek çekmeyle yırtıldı. Müşteri hizmetleri de sıfır. Tahminim 5-10 dk bekledim birine ulaşmak için. O da bana geri dönüş yapacaklarını söyleyip atlattı. Ürünü geri de kabul etmiyorlar. Durumuma çare de bulmuyorlar.

Adem 416 Okunma

Cevaplar

  • Adem12 Mart 2013

    Vay be arkadaş. Şİmdide karalayıcı olmuşuz. Neden bana dönüş yapmıyorsunuz da buradan cvp veriyorsunuz. Çünkü sahtekarsınız. Sahte mal satıyorsunuz. Ve hakkımıda sonuna kadar arayacağım bilesiniz. Arkadaşlar, tekrar ediyorum sakın ve sakın bunlardan bir şey almayın. Benim cebim yandı. Bari siz yanmayın.

  • Outletimiz.com Temsilcisi12 Mart 2013

    Merhabalar; Müşterimizin O-05022013-317532 numaralı siparişine istinaden tarafımızdan gönderilen ürün sitemizde resimleri bulunan tüm özellikleri detaylıca anlatılmış olan orjinal üründür.Tüm detaylarıyla ürünü anlatıp, resimlerini de yayınlamamıza rağmen sizin hayal kırıklıgınızı anlamamakla beraber yapmış oldugunuz ithamları asla kabul etmiyoruz. Ürün size faturası garanti belgesi vs tüm evraklarıyla birlikte gönderilmiştir. Orjinal olmayan bir ürüne ülkenin en büyük gazete ve tv lerinde reklam vermemiz mümkün değildir. Ancak bu kuruluşları ve reklam denetleme kurulunu kandırıp verdiniz markanın Türkiye mümessili veya bayileri bu na asla izin vermez.Nedenini anlayamadığımız sadece karalama için yazılmış şikayetinizde bellirttiğiniz tüm sorunlar sizin ürün kurulumu ile ilgili yaşadğınız sorunlardır. Saygılarımızla..

  • Adem21 Şubat 2013

    Bakınız şikayetimi ne zaman yazdım. Hala ne bir haber ne bir mesaj. Hiç bir şey yok. İşte böyle ilgisiz ve vurdumduymaz bir firma. Outletimiz.com kadarınıda görmedim. Yazıklar olsun. Arkadaşlar işte böyle firmaları ibret alınız ve bir daha da alışveriş yapmayınız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön