20 Nisan 2013 #1754949

Outletimiz.com Siparişimi İptal Etmek İstiyorum!

İki gün önce verdiğim mp3 çalarlı kondisyon bisikleti siparişimi iptal etmek istiyorum ve belirtmek istiyorum ki "bilgi alma hakkımı kullanamadım" iletişim bilgilerinde yazan çağrı merkezi numarası hiç açılmadı, dakikalarca beklememe rağmen bi sonuç alamadım. Firmanın mail adresine de defalarca mesaj atmama rağmen ; bunlara da dönülmedi, bilgi verilmedi.


Bilhassa burada yapmış olduğum inceleme ve görmüş olduğum şikayetler üzerine "siparişimin iptalini istiyorum". Kampanya bitiminden sonra kargoya verilme söz konusuymuş, öyle demişsiniz bir arkadaşın geç geldi siparişim sorusuna cevaben o halde iptali gerçekleştirin mesajımı aldığınızda da kargodaki çalışan da 20 kg lik bisikleti taşımasın.

Suat 215 Okunma

Cevaplar

  • Suat28 Nisan 2013

    Ben ürünü iade edeceğimi 1,5 ay önce 13.03.2013 tarihinde müşteri temsilcisi bayana söyleyip ertesi günde 14.03.2013 tarihinde iadesini yaptım.Böyle yalan yanlış beyanlar vermeyin.Müşteri temsilcisi bayanların isimlerini bile her gün aramaktan ezberledim Nükhet hanım ,selin hanım,gülcan hanım,hümeyra hanım daha fazla saymaya gerek yok.Verilen cevap hep aynı muhasebeye bildirdik iadesi en kısa sürede sağlanacak.Başka cevap yok zaten.Milleti niye kandırıyosunuz dürüst olun.Ürünü alırken 2 günde gönderdiniz iade edince niye sallıyosunuz günah.İade süreci en geç 10 gün içinde hesaba yatacak diyosunuz 1,5 ayı geçti halen yalan dolan.Her geçen gün sizden şikayetler artıyor.Milletin vebalini almayın.Fazlasıyla çıkar sizden.Yarında Tüketici Hakem Heyetinde dava açacağım oradanda Tüketici Mahkemesine gidip dava açacağım.Para öyle kolay kazanılmıyor.Elbet sizden çıkar.

  • Outletimiz.com Temsilcisi26 Nisan 2013

    Merhabalar; Müşterimizin O-08032013-352705 numaralı siparişine istinaden müşterimiz ürün iptali için herhangi bir talepte bulunmamış olup ürünü gittiğinde ürünü teslim almış ve sonrasından tarafımıza iaden gönderim sağlanmıştır.. İade işlemleri başlatılmış olup işlem sırasına göre iadesi gerçekleşecektir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön