13 Nisan 2013 #1741722

Otto Zenith Personel Davranışı!

Geçen yıl aracımın çiziğe bağlı vernik dökülmesinden dolayı Malatya Otto Zenith firmasına götürdüm. Aracımı uzun uğraşlardan sonra mini onarım kapsamında yaptırdım. Kasko dosya açılmasını söylediler, ama bana 150 liraya yapabileceklerini ifade ettiler. Sonuçta şikatetlerimden aracı mini onarımdan yaptılar. Usta elinin cila ve verniği ile aracın anahtarını yapış yapış yapmış. Bu nedir diye sorduğumda oradaki bir usta oğluyla birlikte üzerime yürüdü. Sen ne diyorsun diye. Eğer geri adım atmasaydım dayak yiyecektim. Genel müdür yardımcısı aradı bu konuyla ilgileneceğini söyledi hatta yeni yaptığım bir kazayla da ilgileneceğini ifade etti. Ancak yaptırmadı ve 24 saat açık olduğunu ifade ettiği telefonu kapalı.

Bahadır 2.211 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır19 Nisan 2013

    farkındaysanız geçen sene ki saygısızlıkları hakkında hiç bir şey yazmamışlar.resmen üzerime yürüdü ustaları.aracımın mini onarım kapsamında olmadığını söylüyorlar ancak 150 liraya yapabileceklerini bizzat aydın usta söyledi(geçen sene).kendi cebimden yaptıracak olsaydım 150 lira verecektim.bu da mini onarıma girer!gökhan öztürk beni kesinlikle geri aramamıştır.hatta mesajlarıma dahi cevap vermemiştir.resmen yalan söylüyorlar.usta elime ciladan yapışmış olarak verdi anahtarımı.üzerinden 1 yıl geçti hala geçmedi hatta isterseniz resmini yollayabilirim.

  • Otto Zenith Temsilcisi16 Nisan 2013

    1741722 - Otto Zenith Personel Davranışı! şikayeti ile ilgili olarak Sayın Site Yetkilisi Öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ve savunma hakkına saygıya dayalı hakkaniyetten dolayı site yönetiminize teşekkür ediyoruz. Söz konusu şikayeti gönderen kişi şirketimizin Malatya franchise ına geçen yıl başka bir hasarı ile ilgili gelmiş ,getirdiği hasar yetkisiz bir serviste yaptırdığı hatalı işlemler sonucundan kaynaklanmasına rağmen mini onarım limitlerimize girmediği halde bu hasarı Malatya Ottozenith tarafından sırf AXA Sigorta müşteri memnuniyetinin sağlanması için bir defaya mahsus giderilmiştir. Geçen hafta içinde yine benzer bir şikayet ile Malatya Ottozenith e giden şikayetçi yine sözleşmelerimiz gereği mini onarım limitlerinin çok dışında bir hasarını ilgili sigorta şirketini de kandırmak istercesine gidertmek istemiştir. Malatya Ottozenith tarafından kendisine iyi niyet ve nezaket dahilinde görülen hasarın mini onarım limitleri dışında olduğu bildirilmiş ve hatta servisimiz aracı alıp ön tampondaki hasarı tam olarak görebilmek amacıyla tamponu söküp sonuç olarak mini onarımla giderilemeyecek boyutta olduğunu kendisine nezaketle bildirmiştir. Bunun üzerine sigorta şirketini arayan şikayetçi bilahare sitenize de şikayette bulunmuştur. Burada şikayetçinin ısrarla anlamak istemediği veya kabullenemediği gerçek şirketimizin ve dolayısıyla franchise larımızın sözleşmeler ile sigorta şirketlerine bağlı olduğu ve bu sözleşmelerde belirlenen limitler dışında bedelsiz işlem yapamayacaklarıdır. Aksi bir durum sigorta şirketine karşı firmamızın yasal sorumluluğunu doğuracaktır. Şikayetçinin iddiasının aksine şirketimiz müdürlerinden Gökhan Öztürk şikayetçiyi 11. Ve 12 Nisan günleri aramış ise de bu çağrılara cevap vermeyen şikayetçinin kendisidir. Sonuç olarak şirketimizden hakkı olmayan bir onarımı talep edip kötü niyetli davranan ve yasal olarak hak etmediği bir sonuca ulaşmak isteyip ulaşamayınca da şirketimizi sosyal medyada karalamak isteyen bizzat şikayetçinin ta kendisidir. Tüm bu hususlarla ilgili resmi yazışmalar ve fotoğraflar şirketimizde mevcut olup talebiniz halinde sitenize gönderilecektir. Her türlü yasal hakkımız saklı tutularak şikayete karşı cevaplarımız ile haksız ve karalamaya yönelik şikayetin siteniz içeriğinde yayınlanmaması talebimiz saygı ile bilgilerinize sunulur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön