14 Ağustos
#12419289

Otoyedekmarket.com Kusurlu Ürün  Gönderiyor

Haziran ayı içerisinde Peugeot 308 dizel aracım için 290 TL'ye "hava, yakıt, yağ, karbonlu polen filtresi, Total 5w30 yağ" içinde olan bakım seti sipariş ettim. Siparişi etmeden önce müşteri hizmetlerini arayıp setin içerisindeki ürünlerin her birinin tek tek sorup teyit ettirdim. Daha sonra aracımın model yıl ve özelliklerini söyleyip uyumlu olup olmadığını sordum ve uyumlu diye yanıt aldım. Bununla da yetinmeyip garanti olsun diye şaşı numaramı verip tekrar parçaların uyumlu olup olmadığını sordum ve uyumlu olduğunu teyit ettirdim. Birkaç gün sonra gelen kolide yakıt filtresinin eksik olduğunu gördüm.


Tekrar aradım o fiyata o setin içinde yakıt filtresi olmaz zaten diye cevap aldım. Eğer olmazsa yazmayın yazdıysanız gönderin ve ayrıca ben burada yazılana güvenmeyip arayıp parça bilgisini sordum ve yakıt filtresinin de setin içinde olduğunu teyit ettirdim bu benim değil sizin hatanız diye söylememe rağmen haklı çıkamayıp telefonu kapattım. Gelen parçaları kullanıp yakıt filtresinin üstüne düşmekten vazgeçtim. Ancak birkaç hafta sonra götürdüğüm usta parçaların orijinal olmadığını söyledi. Bu da yetmezmiş gibi polen filtresinin benim aracımla uyumlu olmadığını söyledi ve orada tekrardan filtre almak zorunda kaldım.


Parçaları 2 kere teyit ettirmeme rağmen uyumlu olmayan parça gönderiyorlar artı Söyledikleri parçaları göndermiyorlar artı gönderdikleri parça orijinal değil artı ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Ben bunu buraya niye yazdım. Ben 300 TL için Bunlarla uğraşmayacağım Allah'a havale edeceğim.

Bahri Bahri 561 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları