Toplam çözüm sayısı
..
Otovadeli ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tahir'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  7 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Otovadeli Erken Kapama Problemi!

20871görüntüleme
Tahir
Tahir 23 Şubat 09:35

Otovadeli Antalya ilinden yaklaşık üç ay önce bir araç satın aldım. Şimdi erken kapama yapmak istediğimi söyledim. Pandemi nedeniyle indirim yapamadıklarını söylediler. Bir anlam verememekle birlikte anlayışla karşıladım. O zaman daha üst model bir araçla takas etmek istediğimi söyledim. 

Lakin sonuç değişmedi, gene aynı cevabı aldım. Pandemiyle benim araba borcumun ne alakası olduğunu bana açıklayacak bir yetkilide bulamadım. Bu konuyu en kısa zaman içinde yasal yollarla çözüme götüreceğim. 

Satarken isterseniz erken kapama yapabilirsiniz, isterseniz takas yapabilirsiniz demişlerdi şimdi ise bir muhatap bulmak bile imkansız insanın aklıyla dalga geçen çok ciddiyetsiz bir firma.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi
  7 Yorum

7 Yorum

Bahadır
Bahadır 12 Mart 11:20
 

Merhaba Tahir Bey, aracı senetle mi aldanız yoksa kredi ile mi?

Tahir
Tahir 12 Mart 12:21
 

Senetle aldım

İbrahim
İbrahim 21 Mart 13:48
 

Teşekkürler Tahir bey, sizin bu şikayetinizden sonra onlardan araba almaktan vazgeçtim. 36 ay taksit yapmak fakat bir yıl içinde indirimden yararlanarak borcumu biraz azaltmayı planlıyordum ancak böyle bir vakadan sonra düşünmüyorum.

 1
Ali
Ali 30 Mayıs 01:54
 

Tahir bey merhabalar birkaç sorum olacaktı sizin araç aldığınıza istinaden sormak isterim

 1
Tahir
Tahir 30 Mayıs 05:52
 

Tabi buyurun

Ali
Ali 30 Mayıs 11:11
 

Tahir bey ben iyice araştırdım öyle kolay değil buradan araba almak sigorta KKB icra dosyası takip dosyası gibi gibi bir sürü prosedür zaten arabaya rehin koyuyorsunuz zaten peşinat veriyorsunuz bu kadarına ne gerek var keçeyi suya atan kişi zaten ödemez ödeyecek adamda alır öder yani buradan araba alamayız biz

Yusuf
Yusuf 20 Eylül 19:26
 

İyi günler benim KKB notum 1400 icram yok davam da yok 15 yıllık sigortalı çalışanım istediğim fiyara istediğim arabayı alabiliyor muyum hani işten aldığımız maaşamı bakıyorlar

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile