01 Mayıs 2013 #1773235

Otostart.com Söylediği Tarihte Teslimat Yapmıyor!

Otostart.com'dan Continental lastik kampanyasından 4 adet ContiEcoContact5 satın aldım. Kampanyada en geç teslim tarihi 27 Nisan 2013 gözükmesine rağmen halen daha teslimat gerçekleşmemiş ve de müşteri temsilcisi fabrikayla irtibat kurduklarını en kısa sürede lastiklerin postalanacağını söylemiştir.


Yani lastikleri ne zaman elimize geçeceği halen daha belli değildir. Teslimat tarihi belli olmamasına rağmen, en geç 27 Nisan diyorlar, siparişi iptal edelim dediğinizde müşteri temsilcisi telefonu kapatıyor.

Musa 332 Okunma

Cevaplar

  • Otostart.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Bir çok lastiğimizin teslimat tarihi ve teslim süresi bellidir. Ancak bazı lastiklerimiz fabrikaların ana depolarından sevk edilmektedir. Bu sebeple sevk tarihlerinde gecikme söz konusu yaşanmıştır. Lastikler 2 Nisan sabahı itibariyle lojistik firmamız ile sevk edilmiş ve müşterimiz gerekli bilgiyi almıştır. Müşterilerimizle irtibat halindeyken müşteri temsilcimizin telefonlara cevap vermeme ya da telefonu kapatma gibi bir durumu söz konusu olamaz. Bizden kaynaklanmayan iletişim kesintileri yaşanmış olabilir. Bu durum için özür dileriz. Saygılarımızla otostart.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön