20 Şubat 2013 #1642284

Otostart.com Kampanyada Mağdur Ediyor!

Otostart'ın mtv ödemesindeki kampanyasını duyanınız vardır. 100 liralık alışverişe 50 lira hediye çeki veriyor. Ancak kampanya zamanı biter bitmez, hediye çekini kullanım zamanında, her şeye zam yapıyor. Bakım ücretini 100 liraya yakın arttırıp, daha sonra da elde mevcut tüm ürünlerinin fiyatlarını da yanında arttırmak, müşteriyi aldatmaktan başka birşey değildir. Bu firma müşterilerini aldatmaya ve yanıltmaya yönelik bir firmadır, bence kesinlikle itimat edilmemesi gereken bir alışveriş sitesidir.


Bir defa alışveriş yapınca herhalde yeterli parayı kazanıyorlar ama bir daha kesinlikle alışveriş yapmam. İnsanların güvenini kaybetmeyin, sonunda siz kaybedersiniz.

Baris 173 Okunma

Cevaplar

  • Otostart.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    MTV kampanyamız süresince yüzlerce müşterimize sorunsuz bir şekilde hizmet verdik. MTV kampanyası Ocak ve Şubat ayları süresince devam etmiştir. Fiyat listelerimiz ise Şubat ayı itibariyle değişmiştir. Değişen fiyatlarımız kampanyalarımızla ile ilgili değil yeni yıl sebebiyle ürün liste fiyatlarının değişmesi ve stoklarla orantılıdır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön