13 Şubat 2013

Otostart.com Ciddiyetsiz Davrandılar!

Otostart. com sitesinden Subaru Legacy marka aracım için araç bilgilerini ve model yılını doğru girerek fren balatası ve buji satın aldım. Ancak Otostart. com Müşteri Hizmetleri istediğim fren balatalarından iki farklı türü olduğunu ve mevcut balatalarımın kodunu istemiş.


Bunu da sitenin mesaj bölümünden mesaj göndererek yapmış. Ben ise günlerdir ürünlerimin kargoya verilmesini bekliyorum. Sipariş sayfasından bakıyorum, herşey çok normal görünüyor, kazara mesajlar sayfasına girmesem bu bilgi isteğinden haberdar olmam imkansız, sitenin tasarımı çok kötü, Müşteri Hizmetleri'nin yaklaşımı ondan daha kötü.

İlker 421 Okunma

Cevaplar

  • Otostart.com Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sitemizdeki tüm yedek parçaların OEM numaraları, üretici numaraları ve açıklamaları mevcuttur. Bir çok müşterimiz bu bilgilere göre ürün alımı yapabilir ya da araç seçme panelimizi de kullanarak parçalara ulaşabilirler. Ancak bazı araçlarda özellikle fren aksamlarında üreticilerden kaynaklanan farklı tipte birden fazla balata veya disk üretimi söz konusu olabilmektedir. . Bu durumlarda müşterilerimiz siparişlerini verdikten sonra bizler de araç bilgisine göre tekrar kontrol ederiz ki herhangi bir yanlışlık söz konusu olmasın. Bu durumla ilgili müşterimize gerekli mail bilgilendirilmeleri yapılmıştır. Ayrıca sitemizde biz kimiz bölümünden firmamızın tüm iletişim bilgilerine ulaşılabilir.

  • İlker22 Şubat 2013

    Şikayetime konu olan alışverişimde yaşadığım, aynı firmadan aynı alışverişte yaşadığım ikinci problemdir: Otostart.com MTV ödemesini Yapı Kredi ödeme sistemlerinden gerçekleştirenlere 50 TL. indirim yapıyor. Fakat diğer bazı şikayetlerde de dile getirildiği üzere fiyatlara da hemen kendi lehine müdahale ediyor. Hediye çekinin aktif olması için geçen 1 günlük sürede sepetimdeki ürünlerin fiyatlarının muazzam bir artış gösterdiğini farkettim. Gözlerime inanamadım. Yine de alışveriş yaptım evet ama çok rahatsız oldum bu durumdan. Bu durumu sadece Şikayetvar.com ile paylaşmak yeterli değil. Bu yapılan hileli alışverişi Rekabet Kurumu'na da aynen ileteceğim. Diğer müşterilerin de hassasiyet göstermesi ricası ile. Saygılarımla.

  • İlker22 Şubat 2013

    Otostart.com MTV ödemesini Yapı Kredi ödeme sistemlerinden gerçekleştirenlere 50 TL. indirim yapıyor. Fakat diğer bazı şikayetlerde de dile getirildiği üzere fiyatlara da hemen kendi lehine müdahale ediyor. Hediye çekinin aktif olması için geçen 1 günlük sürede sepetimdeki ürünlerin fiyatlarının muazzam bir artış gösterdiğini farkettim. Gözlerime inanamadım. Yine de alışveriş yaptım evet ama çok rahatsız oldum bu durumdan. Bu durumu sadece Şikayetvar.com ile paylaşmak yeterli değil. Bu yapılan hileli alışverişi Rekabet Kurumu'na da aynen ileteceğim. Diğer müşterilerin de hassasiyet göstermesi ricası ile. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön