17 Ekim 2016

Otorapor.com Yanlış Bilgilendirme Sonucu Hasar Kayıtlı Araba Aldım!

18.04.2016 tarihinde merkez Bostancı şubesinden yaptırmış olduğum ekspertiz de bana 4 adet hasar kaydı 2 adet eski sahibinden borcunun olduğunu şu anda bir problem olmadığını borcun ödendiğini söylediler. 4 adet hasar kaydının toplam 2891 TL iken kontrollerim doğrultusunda aslında bana eski borç diye bildirilen 2 adet kaydın toplamda 5658 TL hasar kaydı olduğunu yani aracın toplamda 6 adet hasar kaydının olduğunu ama bana bu şekilde bildirilmediğini kendilerinin vermiş olduğu raporu göstererek aracımda ki değer kaybının giderilmesini istesem de beni yalanlayıp ilgilenmediler. Gerekli evrak ektedir. Değer kaybının giderilmesini tarafıma dönüş yapılmasını gerekli tüm yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Burak 6.679 Okunma

Cevaplar

  • Otorapor.com Temsilcisi08 Haziran 2017

    Burak bey tekrar merhaba, bize geri dönüşünüzü bekleriz. bir hatırlatma daha yapmak isteriz; Bostancı şubemizden yaptırmış olduğunuz ekspertiz sonucu hasar kayıtlı araba aldım demişsiniz ve şikayet oluşturmuşsunuz. Aynı zamanda bizim sorgulama kağıdımızı eklemişsiniz. Eklediğiniz sorgulama kağıdında zaten 6 tane tramer hasar kaydı mevcuttur. 4 tanesi tramer bölümünde yetmediği için 2 tanesi de altta notlar kısmında yazılmış bulunmaktadır. Toplamda 6 adet hasar kaydı doğru bir şekilde yazılmış ve size bilgi verilmiştir. Ayrıca aynı evrakta araç sahibi ruhsatı eksik beyan ettiği için aracın Trafik ceza borcu ve Vergi borcu var mı kontrol edilememiştir. Eksik hiçbir nokta bulunmamaktadır. Başka sorularınız varsa cevaplamaktan memnun olacağımızı bildiririz. Saygılarımızla.

  • Burak13 Kasım 2016

    Sayın yetkili sen bir daha oku istersen benim şikayetimi ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun.

  • Otorapor.com Temsilcisi04 Kasım 2016

    Burak bey merhaba, Ürün, hizmet ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilindiği üzere OTORAPOR Tarafsız ve Bağımsız bir yapıya sahiptir. Alıcı ve satıcıya eşit mesafededir. Servislerimizde sadece Profesyonel Oto Ekspertiz Raporu düzenlenmektedir. Bundan dolayı eksik veya fazla bir durum rapor etmekten menfaat sağlamamız söz konusu değildir. Biz bilirkişi olarak sadece raporumuzu yazmaktayız. Bağımsız ve tarafsız bir gözle raporumuzu düzenlemekteyiz. Dosya Ekspertizinde de sigorta bilgi merkezinden gelen sonuçlar raporumuza yazılmaktadır. Eksik veya fazla bir rapor yazılması söz konusu değildir. İlettiğiniz konu ile ilgili, hangi bayimizden hizmet aldıysanız: Bayi adı, Aracın İş Emri No, Şasi No ve satın almış olduğunuz paketi yazmanızı rica ederiz. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz konuyu inceleyip size en kısa sürede (sms ve mail bilgilendirilmesine izin verilmiş olmanız halinde) ulaşacaktır. Saygılarımızla, OTORAPOR Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön