01 Kasım 2016 #6833421

Otokoç Mağduriyet!

2013 Kasım ayında sıfır olarak K.. T...'ndan satın aldığım Ford B-Max Titanium X paket aracımın bu süre zarfında 3 kere kavraması değişmiş olup, 5 kere yazılım güncellenerek çözümü sağlanmaya çalışılmıştır. En son geçtiğimiz Kurban Bayramından önce 45.000 km bakımı ve aynı şikayeti tekrar etmek üzere yetkili servise gittim, tekrar yazılım atıp düzeleceğini söylediler fakat, düzelmedi. Şikayet formu doldurup artık bıktığımı ve arabamı iade alıp yerine başka bir araba almak istediğimi belirttim Otokoç'tan gelen cevap şu şekilde;


S... bey, kuruldan alınan kararları size bildirmekle mükellefim, aracınızın son sürüm parça takılarak sorun giderilmesi ya da 17.000 TL ödeyerek sıfırını alabilirsiniz dendi. Bu arabanın sıfırı ne kadar 17.000 TL vereceksem neden aynı arabayı alayım böyle saçmalık mı olur dedim? Bu kararları Otokoç adına tarafınıza bildirmek zorundayım dedi. Yazık!

Serkan 1.082 Okunma

Cevaplar

 • Serkan06 Aralık 2016

  Aracın satışı verdikten 1 hafta sonra büyük bir kısmını, 25 gün sonra ödemenin kalanını yaparak araç ile ilgili mağduriyetimi giderdiler. Teşekkürler.

 • Serkan21 Kasım 2016

  Otosan iletişime geçti, aracımı satın aldığım ücreti iade ederek geri aldılar. Kemal Tepretoğlu'nda bulunan Esra Hanım' a da ayrıca teşekkür ederim.

 • Serkan02 Kasım 2016

  Otokoç'tan arayıp sorunun Ford Otosan'a ait olduğunu kendilerinin ancak servis konusunda yardım edebileceklerini belirttiler. Yani Otokoç servis hizmeti verirken sorunu çözememesi bile aracın üretimin hatalı olduğunu düşündüğüm için Ford Otosan a aitmiş.

 • Otokoç Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız. Ayrıca Otokoç ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:00-17:00 saat aralığında Otokoç Açık Hat (444 3 300) ya da www.otokoc.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön