14 Eylül 2013

Otokoç Aracımın Motor Arızasının Gideremedi!

Otokoç'a 5 kez motor arızası nedeniyle araç götürdüm ve bana daha ilk arızada üretim hatası denildi. Motor parçası değişti denildi fakat 2 yılda 5. kez aracı aynı sorundan dolayı servise götürüyorum. Malına bu kadar sahip çıkmayan ve müşteri memnuniyetini hiçbir şekilde düşünmeyen bir firma görmedim.


Ana bayi olarak, Otokoç ürünlerine sahip çıkmamaktadır. 2. kez aynı arıza olduktan sonra aracın yasal hakkı olarak değiştirilmesi gerekirken ürün hatalarını kabul etmeyen bir firmayla karşılaştım. Kesinlikle bir daha buradan hiçbir ürün almak istemiyorum. Servis memnuniyeti, müşteri ilişkileri kesinlikle hiç iyi değil. Mağdur durumda bırakıyor müşterisini. Değişim yada iade talep ediyorum.

Şule 391 Okunma

Cevaplar

  • Şule19 Eylül 2013

    hiç memnun değilim..hiç bir çözüm sunulmamaktadır..kesinlikle müşteri odaklı ve yapıcı değil..

  • Şule16 Eylül 2013

    2011 yılında aracımı aldım ve 2 yılda bu kadar kez (5 kez) aynı sıkıntıdan onarım talebinde bulunuyorsam ve hala giderilemiyorsa sıkıntı,özellikle ürertim hatalı bir aracı istememek en büyük hakkım diye düşünüyorum.giderilemeyen sıkıntı olduğu zaman aracımın değişimi ya da iadesi yapılmalı.ürününü,müşterisini sahiplenmeyen bir şirketle bağlarımın kalmasını istemiyorum ve bu benim doğal hakkım.aracım olmadığı için 3 günde ödediğim taksi ücretinin haddi hesabı yok ve bunların Otokoç tarafından karşılanmasını,ayrıca mağdur durumda kaldığım ve ailemin de aynı şekilde mağdur durumda kalmasından dolayı bunlarında tazminatının ödenmesini,her şeyi geçtim aracımın olmamasından dolayı olan tüm kayıplarımın karşılanmasını acilen rica ediyorum.en kısa zamanda araç tahsis edilesini istediğimi belirttiğim halde hala hiç bir dönüş yapmayan bir şirketle karşı karşıya kaldım. not:şu son dönemde hastaneye gitmesi gereken aile fertlerimin de Otokoç'tan dolayı mağdur durumda kaldığını önemle belirtmek isterim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön