Otokoç Servis Elemanları Müşteriye Nasıl Davranacağını Bilmiyor!

Atalay K. |

Allah kimseyi Ankara-Eskişehir yolundaki Otokoç Bayisinin eline düşürmesin! Satarken aracı binbir güçlükle şöyle garantimiz var böyle garantimiz var diye satarlar ama aracı aldıktan sonra işin rengi değişir. Nereden biliyorum çünkü tecrübeyle sabit! Çünkü 2012 yılında 0 km'de bir Ford Fiesta x titanyum aldım ama aldıktan sonra Ankara-Eskişehir Yolu Otokoç Bayisindeki yetkili arkadaşlar beni arayıp (Kaput filmi + Boya Korumamız da indirim var) yapalım diyerek beni yanılttılar ve sonra yaptıkları kaput filmi 2 ay içerisinde soyuldu boya koruması berbat şeklini aldı çalışan arkadaşlara gidip bu hatalarını söylediğimde ''Siz kaput filmini taş ile çizdiyseniz banane şeklinde bir cevap aldım.''


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  16:48

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız.
  Ayrıca Otokoç ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-18:00saat aralığında Otokoç Açık Hat (444 3 300) ya da www.otokoc.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.