Otokoç Personel İlgisizliği.

Tuna Y. |

02.11.2014 tarihinde park halinde iken sol tarafından çarpılarak aynası ve mekanik aksamı hasar gören 2009 Ford Fiesta aracımı onarımı için 04.11.2014 tarihinde Yenibosna Otokoç'a götürdüm. Kaza tutanakları ve gerekli evrakları tamamlayıp işleme alan servis, bana en geç 2 hafta içerisinde (1 hafta ekspertiz süresi, 1 hafta onarım) aracına geri teslim edileceğini söyledi.

Ancak 2 hafta süre geçmiş olmasına rağmen, daha aracın onarımına başlanmadığını, ekspertizden onarım onayının henüz gelmediği söylendi. Firma tarafından herhangi bir geri bildirim yapılmamıştır, daha ilgili olunması gerekmektedir.

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuna Y.
  05 Aralık
  16:32

  Arabam halen teslim edilmedi, 1 ayı geçkin sürede bu kadar hafif hasarlı bir aracın teslimi yapılmaz mı ? Aracın 10 gün önce tamiri bitti, halen teslim edilmedi, aynayı yenilememek için tamire dış servise gönderdiler, faturası dış servis (Auto King) faturayı göndermediler diye aracımı teslim etmediler, personeliniz uyuşuk ve ilgisiz davranıyor, işlerini takip etmiyor. Auto King i kendim arayıp faturayı Yenibosna otokoça göndermelerini söyledim. Gönderdik dediler, Otokoç hala aracımın çıkışını yapmıyor, şaka gibisiniz, saat 16:00 dan beri ilgili müsteri temsilcisini arıyorum. İyi yüzlü davranıyoruz diye suistimal ediliyoruz. illa çirkin yüzümüzü mü göstermemiz gerek ? illa küfür mü edelim gelip ana bacı sövelim mi ?

 • 18 Kasım
  16:44

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle yaşamış olduğunuz sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.
  Paylaşmış olduğunuz şikayetiniz ile ilgili araştırmalarımızı tamamladıktan sonra tarafınıza en kısa sürede bilgi veriyor olacağız.
  Ayrıca Otokoç ile ilgili; “Memnuniyet,Şikayet, Öneri ve Taleplerinizi” hafta içi ve Cumartesi günleri 08:30-19:30 saat aralığında Otokoç Açık Hat (444 3 300) ya da www.otokoc.com.tr üzerinden iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Şikayetinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.