02 Haziran 2014
Yorum Yap
#2480494

Otokar Aracımın Ses Sistemi Sorunu Belirtildiği Gibi Değil

14/05/2014 tarihinde almış olduğum Otokar Sultan mega marka otobüs cinsi aracımızın yolcu tavan hoparlör sistemlerinde bir koltukta var bir koltukta yok. Bize aracı tanıtırken ve fuarda gösterilirken ses sisteminin ful olduğu söylenmiş ve görüntü itibariyle de var gözüken sistem i boş çıkmıştır.


Bu durumu yetkililere bildirmemize rağmen bir sonuç alınmamıştır. Bizlere bizim kalıbımız böyle denmiş siz aracı kontrol edip alsaydınız denmiştir. Ben aracın orasını burasını sökerek mi kontrol edeceğim bilmiyorum dış görünüşte var lan sistem içi boş olması nedir.

Abdülkadir 5.310 Okunma

Cevaplar

  • Abdülkadir05 Haziran 2014

    Kul yapısı oldugunu kabul ediyorum. Hata yanlışlık olmaz diye bir şey yok.Ancak asıl olan hatayı yanlışı kabullenmek.100 kişiden 100 ü de bu hatalıdır diyorsa ve siz kendinizi buna rağmen haklı görüyorsanız.Ben yüce adalete güvenim sonsuzdur.

  • Abdülkadir02 Haziran 2014

    Size tasarım dışı uygulama olduğunu söylemedim.Araçta tasarım yapılarak müşteri yanıltma olduğunu söyledim.Muhteşem bir tasım yapılarak içi boş olan sistem dolu gösterilmiştir. Yapılan tasarım değil Türkiye standartları hiçbir standarda uymuyor.Sizin neyi savunduğunuzu bile bilmiyorsunuz. Aracımın içindeki yolcular hepsi aynı haklara sahiptir.Peki sizin bahsettiğiniz standart nere de ön koltukta otuna adam dinleme hakkına sahip diye koltukta ki adama neyi dinleyecek. Yani bir koltuk ta ses sistemi var bir koltukta yok bunu neresi standart.Birde görüntü itibariyle var olan sistem içi boş.Sizin standardınız neye göre.100 kişi den 100 ü size gülüyor ve bu durum çok saçma diyor.Siz neyden bahsediyorsunuz. Biz bilinçli tüketiciler olarak hakkımızı sonuna kadar arayacağız.444 6857 arayın diyorsunuz aradım söz aynı ezber gibi bizim standardımız bu.Sizin kendi servisiniz bile bu duruma gülüp geçmiştir. Tekrar soruyorum sizin standardınız ne kendinize göre mi yoksa Türk standartlarına göre mi insanlara göre mi lütfen bir hata yaptınız bari arkasında durun.

  • Otokar Temsilcisi02 Haziran 2014

    Sayın Müşterimiz; Bahse konu aracımızda tasarım dışı bir uygulama bulunmamaktadır. Otokar olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, konu ile ilgili detay bilgi talepleriniz ve her türlü bildiriminize 444 OTKR ( 6857 ) numaralı Müşteri Hattımızdan destek alabileceğinizi hatırlatır, işlerinizde başarılar dileriz. Müşteri İlişkileri Birimi - Otokar

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler