Otocikma.com ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Furkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi
  6 Yorum

Otocikma.com 'dan Aldığım Parça Hatalı

2.357görüntüleme
Furkan
Furkan 28 Mayıs 2020 17:33

Adana/Seyhan Ata kaportacılar sitesi inan oto çıkma yedek parça dan 199 ®6 Honda ® euro Civic sol ön çamurluk aldık. Fakat çamurluk çok fazla işlem görmüş kesme ve birleştirme gibi işlemler haricinde komple macun lu bir parça gönderdiler. Çamurlukta kesilme işlemi yapıldığı için parça aracımıza tam oturmadı bu sebepten parçayı kullanamadık. Satış yaparken parçayı direkt alıp kullanabileceğimizi hiçbir işlem yapmayacağımızı söylemelerine rağmen parçayı işlem yaparak bile kullanamayacak hale geldik. İade istediğimizde iade alamayacaklarını dile getirdiler. Alışveriş yapacak arkadaşların dikkat etmesini, satıcıya güvenip alışveriş yapmamaları için bu şikayeti buradan bildiriyorum.

  • profile
1 Destekçi
  6 Yorum

6 Yorum

Mustafa
Mustafa29 Mayıs 2020 12:04
 

Sayın arkadaşlar adımıza yapılan şikayet asli şöyle ki ; malzeme gönderildi ve aradan uzun zaman geçtikten sonra iade talebi istenmiştir. Durum tamamen bundan ibaret olup başka bir söz konusu yoktur şikayet daha fazla ekleme yapılmıştır saygılar.

Mustafa
Mustafa29 Mayıs 2020 12:13
 

Ayrıca müşteriler isterlerse arayıp bu yapılan şikayet hakkında bilgi alabilirler. Tekrar saygılar...

Furkan
Furkan29 Mayıs 2020 12:30
 

1- Detayını ben burda paylaşayım. Yetkili kişi ürünü almadan önce kullanamazsam geri iade alabileceğimi söylüyor. Şimdi de aradan 2 hafta geçtiği için zamanın çok geçtiğini söylüyor.

Furkan
Furkan29 Mayıs 2020 12:31
 

2- Fakat ülkemizde covid19 dan dolayı tatiler vs. Çok olduğundan kaportacım araca başlayamadı. Çamurluğu taktığında ise çamurluğun oturmadığını farklı bir modele veya işlem gördüğünü söyledi.

Furkan
Furkan29 Mayıs 2020 12:34
 

3- Bende bu sebepten dolayı yetkili kişiyi tekrar aradım ve kendince sürekli bahaneler üretip iadeyi kabul etmedi. Ürün kusurlu bunu kendide bildiği için kabul etmiyor. Bana seçenek sunuyor ürünü gönder satınca paranı iade edeyim diyor.

Furkan
Furkan29 Mayıs 2020 12:36
 

4- 450 lira için böyle iş yapılmaz esnaflıkta yapılmaz. Gerekli süreçleri başlayacağım. Para için değil böyle kişilerin daha başka insanları mağdur etmemesi için. Alıcıların da dikkatli olmasını isterim.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon