Otocar Rental Böyle Bir Teslimat Görmedim!

Buğra Buğra27 Haziran 19:02

Sıfır almış olduğum aracımla 1 hafta sonra arkadan vurdular kaza yaptım. Axa Sigorta bana ikame araç göndersi. Şimdiye kadar ikame araç olsun araç kiralama olsun bu işleri biliyorum ama ne kadar kötü olabilir ki dedim firmayı sorgulamadan bu firma üzerinden maalesef aracım geldi 2016 Symbol 130 binde içi dışı kliması kokusu, böyle rezil bir teslimat görmedim ve Covid döneminde bari biraz özen gösterilir. Neyse aracı teslim aldık hemen aradım durumu söyledim bana yıkatın parasını verelim dediler orada tepkim başladı. Araç değişikliği istedim araç yok dediler 1000 tane araçlık filoları varmış ama 1 tane verecekleri araç yok :) Axa'yı aradım firma değişiklik için 2-3 gün sürer dediler. Neyse bunlar geri aradı araç gelmiş iyi dedim Micra dediler yine Symbol geldi ama yıkanmış :) lanet olsun dedim araç lazım çünkü. Bu da öyle çıktı klima açınca araçta öyle bir kok var ki durulmuyor. Klimasız bindik araca 1 hafta. Direksiyonu bir sildim bezle simsiyah fotoğraf attım yetkiliye yorum bile yok. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Buğra 27 Haziran 19:42

Teşekkürler bir beklentim yok bizden geçti artık. Sadece almış olduğunuz hizmeti herkes bilsin diye bunu dile getiriyorum ve sizlerler hijyen ve araç bakımı konusunda özenli olmalısınız ki kimse şikayette bulunmasın. Bende hizmet sektöründeyim yıllardır; bu yüzden hele ki şu dönemde böyle bir hizmet olmasaydı böyle bir şikayette bulunmayacaktım.

Otocar Rental Logo Otocar Rental 27 Haziran 19:29

SN. Buğra Gökhan G., Dosyanız vermiş olduğunuz bilgilerle tarafımızca incelenmiş ve axa sigortaya da bilgilendirme yapılmıştır. Bahse konu iletmiş olduğunuz hususlarla ilgili elimizdeki resimler ve evraklar paylaşılmıştır. Kendileri tarafından da asılsız kabul edildiğinden araç değişimi firmamız insiyatifinde, memnuniyet açısından gerçekleşmiştir. Arzu etmeniz durumun da ofisimizde sizi misafir edip kayıtları, Axa ile yazışmaları sizlerle de paylaşabiliriz. Hizmet kaydı Recai G. adına yapıldığından kendisi mutlaka yanınız da olmalıdır.

profile-icon Buğra 27 Haziran 19:18

R** g**olarak bakabilirsiniz. İletişim numarası için sizlerle ben görüştüm hep.

Otocar Rental Logo Otocar Rental 27 Haziran 19:09

Merhabalar SN. Buğra Gökhan G. İletmiş olduğunuz şikayet tarafımızca incelenmiş olup ; Sistemlerimiz de sizin isminiz ve GSM numaranıza kayıtlı bir hizmetimiz bulunmadığını bilgilerinize sunarım.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler