24 Ekim 2016 #6755860

Otorapor'a Gösterip Satın Aldığım Arabanın Tavanı Boyalı Çıktı

7 Ekim 2016 günü, Otorapor İstanbul İkitelli şubesine, bir araç ekspertiz yaptırdım. Araçta sadece iki çamurlukta boya var dediler ve aracı satın aldım. Sonrasında yakın bir arkadaşıma aracı satmaya karar verdim. Arabayı arkadaşım farklı bir ekspertize götürdü ve tavan boyalı çıktı. Aracı satamadım. Aracı farklı 2 ekspere ve 3 kaportacıya gösterdim, onlar da tavanda boya olduğunu söylediler.


Bunun üzerine Otorapor İkitelli şubesini arayıp durumu anlattım ve mağduriyetimin giderilmesini istedim. Onlar da bulunduğum şehre bir yetkili gönderdiler ve o da aracın tavanını kontrol ettirip boyalı olduğunu kabul etti. Ancak firma hiçbir girişimde bulunmadı. Aracımın değer kaybının karşılanmasını istiyorum. Firmayı aradığımızda "istediğiniz yere, istediğiniz mahkemeye şikayet edin" diyorlar.

Fevzi 6.750 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi04 Kasım 2016

    ekspertiz raporunuzu siteye ilave edemedim. Mail adreslerinize gönderirim...

  • Fevzi04 Kasım 2016

    Merhaba, sayın yetkili, sizin tarafınıza herhangi bir şikayet ulaşmamış ise, bize "[email protected]" adresinden mail atıp, bizi avukata verip dava etmek ile tehdit eden kişi kim? Yukarıda açık açık yazmamış mıyım ikitelli şubesi diye tekrar şube sorup duruyorsunuz... Elimde belgeniz var, siz başka firma deyip durmuşsunuz. İkitelli şubeniz ile görüşün bi zahmet... Boyasız deyip verdiğiniz raporu da ilave ediyorum...

  • Oto Rapor Temsilcisi04 Kasım 2016

    Fevzi bey merhaba, Ürün, hizmet ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilindiği üzere OTORAPOR Tarafsız ve Bağımsız bir yapıya sahiptir. Alıcı ve satıcıya eşit mesafededir. Servislerimizde sadece Profesyonel Oto Ekspertiz Raporu düzenlenmektedir. Bundan dolayı eksik veya fazla bir durum rapor etmekten menfaat sağlamamız söz konusu değildir. Biz bilirkişi olarak sadece raporumuzu yazmaktayız. Bağımsız ve tarafsız bir gözle raporumuzu düzenlemekteyiz. Şikayette belirttiğiniz şehre bir teknikerin gönderilmesi uygulaması bizim firmamızda yoktur. Başka bir firmadan hizmet almış olabilirsiniz. İlettiğiniz konu ile ilgili, hangi bayimizden hizmet aldıysanız: Bayi adı, Aracın İş Emri No, Şasi No ve satın almış olduğunuz paketi yazmanızı rica ederiz. Bizim tarafımıza herhangi bir şikayet ulaşmamıştır. Başvurunuz ile ilgili olarak, Müşteri Hizmetleri Yetkilimiz konuyu inceleyip size en kısa sürede (sms ve mail bilgilendirilmesine izin verilmiş olmanız halinde) ulaşacaktır. Saygılarımızla, OTORAPOR Müşteri Hizmetleri.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön