11 Eylül 2013

Oto Güven'den Aracıma Aldığım Şanzıman Arızalı Çıktı!

Ankara Yıldız sanayi sitesi 2, blok Devamı Ostim Ankara adresinde bulunan Oto Güven'den aracıma 07.08.2013 tarihinde Balıkesir'den giderek 95 model Ford Escort marka aracıma şanzıman aldım. Alırken bu şanzımanı çıkma olarak kontrolü yapılmış ve sağlam diye 600 TL'ye sattılar. Şanzımanı Bursa Mustafa Kemal Paşa sanayisinde şanzıman ustası Hocaoğlu Şanzıman servisinde taktırdım.

Neticede şanzımanın 3. vitesinde problem olduğunu ötme olduğunu tesbit ettik. İlgili satıcı firmayı aradığımda telefona çıkan yetkiliye kardeşim bu şanzıman hani kontrol edildi sağlamdı bozuk şanzımanı neden sattınız bana dedim, yetkilinin verdiği cevap o zaman yenisini alacaksın.

Cengiz 462 Okunma

Cevaplar

  • Oto Güven Temsilcisi11 Eylül 2013

    Bizden satın aldıgınız veya alacagınız bütün malzemeler muayyer şekilde saglam ve garantili teslim edilmektedir, Sizin aldıgınız şanzumanda olamaz ama sizin sözünüze güvenip bi problem oldugunu kabul ettik,magduriyetinizi gidermek için başka bir şanzuman gönderelim dediğimizde kabul etmediniz,iade alıp paranızı iade edelim dediğimizde yine kabul etmediniz.sizin için başka ne yapabiliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön