Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Otelz Yapılmaya İade İşlemi

profile
13 Nisan
1.099

Firmadan otel rezervasyonu yaptırırken - Rezervasyonunuzu iptal ederseniz ya da gitmezseniz sizden hiçbir ücret alınmayacak- söylemlerine rağmen kredi kartından ücreti aldılar ve bu söylemi yalanlayarak ücretimi iade etmediler.

Tüketici heyetine başvuruda bulundum ve haklı bulundum. Ardından firma bana ulaşarak işlemin yapılacağını iletti lakin aradan geçen iki haftalık süreç içinde hiçbir işlem yapmadılar. Yetkili ile görüşmeğe çalışıyorum - şu an meşgul size birazdan dönüş yapacak dedirtiyor ama işte. Mail atıyorum cevap veren yok. Site online chattan yazıyorum, oradaki eleman sıkılıp pencereyi kapatmamı bekliyor.

Almamanız gereken bir parayı alıyorsunuz, hızlıca iade etmeniz gerekirken bu davranışınız kalitenizin göstergesi olsa gerek.

Otelz Logo
13 Nisan 16:43

Benzer Şikayetler

Otelz Ücret İadesi Yapılmaması

profile
4 gün önce
239

30.08.2023 / 02.09.2023 Tarihleri arasında acenteniz üzerinden 4583630 rezervasyon numaralı Historical Mesaum Resort Otel'den rezervasyon yaptım yaklaşık 450 km yol gelip acenteniz üzerinden rezervasyon yaptığım otelde o yorgunluğun üstüne otelimizde yer yok sizi kabul edemeyiz başınızın çaresine ba...

Otelz Ücret İadesi Yapılmaması
Otelz Ücret İadesi Yapılmaması

Otelz Otel Rezervasyon İptali

profile
5 gün önce
246

Otelz.com sitesinden İzmir'de herakles adlı bir otelden, hatırı sayılır bir bedel ödeyerek 2 gecelik, 2 oda ayırttım. Ama otel kalınacak gibi değildi. Beğenmedik, iptal ettirip, ödediğim bedelin iadesini talep ettim ama sistem ve otel iade etmedi. Kalmadığım otele para ödedim.

3

Otelz Konaklama Yapılmayan Tesis İçin Ödeme İdesi Yapılmaması

profile
6 gün önce
486

Otelz.com üzerinden 19.09.2023 tarihinde anka Premium otelden 4630021 numaralı rezervasyonu yaptım. Rezervasyon iptali, kullanılmaması veya değişikliği durumunda hiçbir ücret alınmaz denmesine rağmen konaklama yapmadığım halde ödeme hesabımdan çekildi ve müşteri hizmetleri otel para iadesi yapmayaca...

Otelz Avcılar Ramada Encore Otel Tehdit Etmesi

profile
1 hafta önce
257

Avcılar Ramada Encore otele Otelz.com üzerinden rezervasyon yapıp ödemesini sağladım ancak ertesi gün beni otelden arayarak çok uygun fiyata rezervasyon yaptırmışsınız, biz bu fiyattan sizi konaklamayacağız, rezervasyonunuzu iptal edin. Ücretinizi iade edelim gibi tehditvari bir üslupla konuştu. Ote...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Otelz Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 2 sa 6 dk
Benzer Şikayet Yaz