Toplam çözüm sayısı
..
Oteldeode.com.tr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Oteldeode.com.tr'den Aldığım Tatil Otelde Görünmüyor

1730görüntüleme
Reyhan
Reyhan 09 Temmuz 2020 09:54

Antalya Alanya Wome Delux otel için yaklaşık 3 hafta önce Oteldeode.com.tr aracılığıyla tatil aldım, parasını da peşin olarak ödedim. Tatile 1 hafta kala sorun olmaması için otelden teyit etmek istedim ancak otel rezervasyonumun olmadığını ve bu acenteyle çalışmadıklarını söyledi.

 Bunun üzerine heme Oteldeode.com.tr'yi aradım, 3-4 kez arama sonrası dönüş alabildim ve açıklamaları yoğunluk var evrakları henüz otele gönderemedik 2 güne göndereceğiz oldu. Beklemem söylendi. Onlara yaşadığım paniği ve hayal kırıklığını anlattığımda 2 gün içinde işlemi otele bildireceklerini ve bana dönüş yapacaklarını söylediler. 

2 iş günü geçtiğinde oteli yine aradım hala rezervasyon bildirilmemiş. Acenteyi yine aradım yine aynı açıklamalar yapıldı, tatilime 2 gün kaldı ve ben hala net bir bilgi alamıyorum. Ödemeyi haftalarca önce yapmama rağmen neden son güne kadar bekleniyor anlayamıyorum.

 En azından aradığımda hemen aksiyon alınmasını beklerdim onu bile yapamadılar. Hala işlemin yapıldığına dair dönüş bekliyorum ve bir dönüş yok. Bu kadar sorumsuz bir iş ahlakı olamaz.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Hatice
Hatice28 Temmuz 2020 12:37
 

Reyhan hanım iyi günler bizde aynı durumdayız yarın otele giriş yapmamız gerekiyor lakin otelde rezervasyon gözükmüyor acenteyi arıyoruz sıkıntı olmayacağını söylüyorlar siz konaklayabildiniz mi ya da para iadesi mi aldınız

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile