18 Aralık 2014

Ota & Jinemed Hastanesi Tedavi Sürecinde Söz Verilen Ve Ücreti Alınan Tedavi Yapılmadı.

Mart 2014'te belirtilen merkezde doktorumuzun önerisiyle genetik tanılı tüp bebek yaptırdık. Bu süreçte bize, daha önceden bildiğimiz teknik yerine daha gelişmişi olan yöntemi önerdi ama bu tekniğin biraz maliyetli olduğunu belirtti.

Biz, bu yöntem için embriyo başına 300 euro ve toplamda 2100 euro ödedik. Bu işlem için fatura verilmedi. İşlem ücretinin genetik merkezine elden verileceği söylenerek bizden nakit ve makbuzsuz şekilde alındı.

Genetik, İstanbul Genetik Merkezine yaptırıldı. İşlemler ile ilgili belgelerin elimizde bulunmasını istedik ve dosya bilgilerimiz de toplamı 1000$ bile olmayan yöntemin yapıldığını gördük. Hastane bunu kabul etmiyor. Ücretimizin iadesini istiyorum.

Şule 2.586 Okunma

Cevaplar

  • Şule 21 Aralık 2014

    Görüşmelerde Başhekim Alparslan Bey ve medikal sekreter Hatice Hanım dışında kimse ilgilenmedi.Size indirim yaptık deyip yapmadıkları testin fazladan aldıkları parasını zaten yaptıkları indirim ile fazla fazla almış oldular.Ota tıp ilgilenmiş olsaydı çözecekti ama TEKSEN ÇAMLIBEL ekibini aklamak adına ilgilenmedi.Görüşmelerimiz sonuçsuz kaldı .1aya yakın bir zaman biz aramadıkça bize dönüş yapılmadı.Ne zaman arasak yönetim kurulu görüşüyordu!!İlgisiz bir mahalle kliniği gibiler!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön