Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

ÖSYM Diyarbakır'da İkamet Ediyorum Sınav Yerim Ankara'ya Verilmiş.

profile
31 Mayıs
4.848

Ben depremzede biriyim Diyarbakır'da ikamet ediyorum. Sınav başvurumu yaptım sınav yerleri açıklandı. Beni Ankara'ya vermişler ben Diyarbakır'da oturuyorum buradan Ankara'ya nasıl gideceğim şimdi sınav yerimi yakın bir yere almanızı istiyorum. Masraflarımı kim karşılayacak bu sınav için o kadar hazırlandım şimdi ben ne yapmalıyım

Gelişme
Gelişme

03 Haziran 09:31

Önceden sınav yerim Ankara'ya çıkmıştı şimdi ise değiştirip Kayseri'ye vermişler benim için Ankara ya da Kayseri fark etmiyor il dişi olduğu için gidemiyorum ama ÖSYM sanki çözüm bulmuş gibi beni Ankara'dan Kayseri'ye kalmış sınav yerimi ben acilen sınav yerimin bana en yakın ile alınmasını istiyorum gereğinide arz ederim.

Benzer Şikayetler

Ösym Olumsuz Sınav Şartları

profile
06 Ağustos
1.161

Hepimizin bildiği üzere, küresel ısınma ve iklim değişikliği nedeniyle yazın sıcaklar her geçen yıl artıyor ve her yıl yeni sıcaklık rekorları kırılıyor. Bu haftaysa eyyam bahur dedikleri cehennem sıcaklarını yaşıyoruz. Tabi ki benim şikayetim size, havanın sıcak olması değil. Bugün 6 Ağustos günü K...

1 Destek

ÖSYM KPSS ÖABT Sınav Başvurumu Yaptığım Halde Sınav Yerimin Çıkmaması.

profile
22 Temmuz
815

KPSS genel kültür yetenek ve eğitim ücretim ile ÖABT ücretlerini yatırdım başvurumu yaptım zamanında. Ama ÖABT oturumu için sınav gireceğim okul gözükmemekte ve de başvurunuz bulunmamaktadır demekte... Eğitim genel kültür yetenek sınav yerim belli ama ÖABT yok. Nasıl bir yol izlemem gerekmektedir.?

2 Destek
2 Yorum

ÖSYM Sınav Yerim Yanlış Şehir Çıkmış

profile
20 Temmuz
44

Arkadaşlar, ikametgah Ardahan olmasına rağmen Adana çıkmış. Bu ne saçmalık, düzeltemez miyiz? Bir senem çöp olamaz. Ben ne yokluk zamanımda yaptırdım. Kaydımı haberi var mı ÖSYM'nin? Nasıl gideceğim şimdi ben oraya? Bu nasıl bir saçmalıktır, ne alaka yani...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

10 Yorum

Kübra

Evet haklısınız yaşadığınız yerde sınava girmek istiyorsunuz eğer ki bu durum çözülmezse ÖSYM depremzedeler için zaten yol ve konaklama masrafınızı karşılayacak. Bunu için ÖSYM'nin sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz.

Mehmet

Öyle dediler ama kaymakamlıkta masrafı siz yapıyorsunuz yaptığınız masrafın faturalarını getirdikten sonrada size para atılacak deniliyor bunun garantisi bile yok ki bilmediğimiz yerler. Batman'dan Kayserı'ye sınav yerini değiştirmek nedir ya birlik olarak bu konuda yeteri kadar itiraz edersek belki değiştirme imkanları daha çok artar.

Yasemin

Benim kızımı Siirt'te vermişler sınav için kızımın raporu var. Kalacak yerimiz yok kimsemiz Siirt'te Yok sınav için ne yapacağız bu kızımız sınava girmeyecek mı? Bu nasıl bir sistem kişi istemediği yere nasıl kafalarına göre veriyorlar. Ayrıca oğlumu Ankara'ya vermişler kalacak yer yol parası nasıl olacak maddi imkansızlıklar ve kalma yeri sorun bunu yapan yetkili kurumun bir an önce bu yanlışı düzeltmesini talep ediyorum.

Bedran

Adam 1. Gün önce şikayet yazmış Ertesi gün çözüldü diyor saçma bende yazdım 2 gündür halen şikayet hazırlanıyor deniliyor yanlışlıkla çözüldü işaretini koymuş olabilir?

Emine

Kaç günde sorun çözüldü

İbrahim

2 günde cevap geldi ama sorun çözülmedi hala beklemedeyim

Gonul

Sorununuz hal oldu mu

İbrahim

Onlar sorun çözüldü diye mesaj atmışlar ama Ankara'dan Kayseri'ye vermişler bu seferde

Oyuncu

Aynen. Ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz lütfen. Çözüldü demişsiniz.

İbrahim

Hayır hala çözülen bir şey yok tekrardan gönderdikleri mesaja itiraz ettim bende cevap bekliyorum

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz