18 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10802082

ÖSYM DGS Geleceğimizi Mahvetti

Nedir bu 0.5 kuralı? Saçmalık. Resmen bütün emeklerimiz boşa mı gitti? Belki bu son şansımızdı bir daha hazırlanamayacağız. Yani bir yarım puana göre mi belirlenecek geleceğimiz? Bunu iptal etmeleri gerekli eğitim sistemini kötüye götürmekten başka bir şey yaptıkları yok!

Selda Selda 3.406 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Selda11 Eylül 2018

    Sadece hayal kırıklığı. Nasıl bu kadar önemli bir kural yeterince duyurulmaz sınava gireceğimiz gün kendi aramızda sohbet ederken öğrendik o stres yetmezmiş gibi bunun telaşını yaşadık. Madem bu kural daha önce kaldırıldı neden tekrar uygulanmaya Çalışılır mantıksız olan bu. Neden kendi geleceği ve ülkesi için bir şeyler yapmaya çalışan bizlerin önüne sürekli bir engel konur. Sınav için yatırılan para da az değil eminim bunu veremeyip bir yerden bulmaya çalışan insanlar da olmuştur. O bir yıl zaman kaybını ve yaşanılan stresi hiç söylemiyorum bile vallahi nasıl içi rahat bu kuralı getiren kurumun anlamıyorum bu kadar insanın ve bakımı aliota

  • Selda17 Ağustos 2018

    Nedir bu 0.50 kuralı bütün her şey çözülecek bir soruya mi bağlı yani kapasitemiz bu tek soruya göre mi belirlenecek peki ya geleceğimiz ne olacak belki bu son şansmızdı bir daha hazırlanamıyacagız! Egitim sistemini kötüye götürmekten başka bir şey yaptıkları yok bu durumun düzeltilmesi gerekli harcanan zamanımız verdiğimiz emekler çöpe gitmesin?

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler