16 Ağustos
#12428073

Orvital Tavuk Bozuk Çıktı

İstanbul Tuzla Migros'tan almış olduğum Orvital marka tavuk SKT'sine 2 gün kalmış olmasına rağmen bozuk çıktı. Bebeğim için almış olduğumu hatırlatmama rağmen ürünün bayram öncesi geldiğini ve sıkıntı yaşamayacağımızı üstelik %25'de indirimde olduğu söylendi. Ailem yanımda olmasa idi köy tavuğu böyle kokar diye düşünerek bebeğime yedirme ihtimalini bile düşünemiyorum. Bunun dışında genel olarak Migros marketlerde bir rehavet söz konusu.


Daha evvel de İstanbul Yakacık Migros Jet 'de Tire marka organik yumurta satın alacak iken SKT' sine 1 gün kalmış olduğunu ve raflarda hala durduğunu görmem üzerine şikayetim üzerine toplattım. Yine İstanbul Uğur Mumcu Migros'tan sebze meyve reyonundan alacak bir ürün bulamadım. Zira tüm ürünler çürük ve kokmuş idi. Şikayetim üzerine onları kaldırıp yerine tazelerini koydular. Migros'a yakışmadı. Nasıl kime güvenelim bilemedim.

Aytül Aytül 198 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Aytül13 Ağustos

    İstanbul Tuzla Migros'tan almış olduğum orvital marka tavuk SKT sine 2 gün kalmış olmasına rağmen bozuk çıktı. Bebeğim için almış olduğumu hatırlatmama rağmen ürünün bayram öncesi geldiğini ve sıkıntı yaşamayacağımızı üstelik %25 de indirimde olduğu söylendi. Ailem yanımda olmasa idi köy tavuğu böyle kokar diye düşünerek bebeğime yedirme ihtimalini bile düşünemiyorum.

Ziyaretçi Yorumları