30 Ekim 2015

Ortakcarsi.com Vestel Vso 940b Set Üstü Ocak!!

20.10.2015 tarihinde ortak çarşı dan Vestel vso 940b set üstü ocak siparişi verdim. Firmanın İstanbul da olması siparişimin ertesi günü elimde olacağının anlamıydı ama ne mümkün! Dün 6. Gün olduğu için iptal işlemi yapılsın dediğim halde hala onay bekleniyor deniyor bana. Bu nasıl bir firma dalga mı geçiyorsunuz, set üstü ocak evde gaz kaçırıyor, çalışıyorum evde çocuklar yalnız gaz kaçağından yangında çıkar, ölümcül olaylarda olur, dememe rağmen bu firmanın rahatlığı, insanlık dışı bir şey.

Emine 287 Okunma

Cevaplar

  • Emine'nin Teşekkür Mesajı11 Kasım 2015

    Çok teşekkür ederim, ilgi ve alakanız için. Ürünü geri göndermiştim, ücreti kartıma iade ettiler.

  • Emine 03 Kasım 2015

    Ben böyle bir sayfa görmedim, firma olamayacak kadar basit. cumartesi günü resmen zorla Yurtiçi Kargo işbirliği yapmış gibi ürünü evime zorla bıraktı, oysaki ürünü iptal edin dediğim gün gidip bayii den yeni ocak almıştım daha fazla beylemeyecek durumdaydım, ocak gaz kaçırıyordu. Bu nasıl bir iş ahlaki ki iptal edin dediğim ürünü 11. gün gönderiyorlar zorla! pazartesi günü ürünü geri gönderdim ve tekrar yazımı yazdım ürün ücretini kartıma aynen iade edin diye. Bu kadar basit bir alışveriş sayfası görmedim, inanamıyorum, inanamıyorum...

  • Emine 30 Ekim 2015

    Bugün hala sayfaya girip baktığımda iade işlemi için onay bekleniyor deniyor. neslihan bak adına sipariş verilmişti. Lütfen ilgilenmenizi rica ediyorum akakçe sayfasının satıcısı, akakçe bile sorunuma çözüm getiremedi, bu nasıl güvenirlik, satıcısına hükmü geçmeyen bir site. Hala beklemedeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön