Ornate Cosmetics ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ornate Cosmetics Eksik Ürün Gönderildi!

11.187
Yunus
Yunus 25 Mayıs 2022 11:28

Facebook'ta Ornate Black jel 5 diye bir siteden sıkılaştırıcı jel sipariş ettim 3lü paketini aldım ve 3lü paket parası ödedim 2 tane geldi sorunumu bildirdiğimde ilgileneceğiz gönderdik dediler ama ürünüm gelmedi ve beni engellediler.

Benzer Şikayetler

profile
411
20 Aralık 2022

Ornate Cosmetics'ten Aldığım Jel!

Ornate Cosmetic'ten aldığım sıkılaştırıcı jel sürüdüğüm bölgede alerji ye ve aşırı kaşıntıya neden olduğu için iade etmek ve paramızı geri almak istedik ancak karşımızda hiçbir yetkili bulamadık. 2 ürüne 240 TL verdik. Para iadesi yapılmasını istiyoruz. Telefon açtığımızda kimseye ulaşamıyoruz.

profile
2.429
10 Eylül 2022

Ornate Cosmetics  Jel Siparişi Ulaştırmıyor

Ben ürün için sipariş oluşturdum. Kapıda ödemeli olarak Fakat aradan 3 gün geçmesine rağmen ne kargodan teslim aldık mesajı ne de firmadan kargoya verildi bilgisi gelmedi bilgi almak için tekrar yazdım. Ürün size teslim edilmiş görünüyor dedi ama bana ürün kesinlikle ulaşmadı ulaşsa ödeme yapmış olu...

profile
6.325
27 Temmuz 2022

Ornate Cosmetics Yanlış Gelen Ürün

Facebook üzerinden ornate karınca yumurtası jeli sipariş vermiştim. Fakat cenazem dolayısıyla ürünü teslim alamadım. İcra yoluyla alacaklarına dair mesaj gönderdiler bende ürünü gönderin alayım dedim. Fakat elime erkekleri ilgilendiren çok farklı bir ürün geçti. İçinden faturada çıkmadı. Şimdi ise t...

profile
14.509
01 Mart 2022

Ornate Cosmetics Başka Ürün Yollanıyor!

Farklı krem yolluyorlar. Telefonlara mesajlara da bakmıyorlar. Balkan krem diye sipariş verdim başka bir jel yolladılar. Ne telefondan ne mesajla ulaşabildim. Bir de engelliyorlar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .