Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Ornate Cosmetics ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ornate Cosmetics Bosnian Cream

94
Veciha
Veciha 15 Aralık 2022 01:34
Ornate Cosmetics Bosnian Cream
Ornate Cosmetics Bosnian Cream

Ornate kendi web sitesinden bosnian cream (beyazlatıcı krem ) aldım. Ürün akmış dışına taşmış bir şekilde ayrıca koruyucu ambalajı yok kilidi yok rezil bir şekilde geldi. Ayrıca krem aşırı parfümlü kokuyor ve de çok cıvık. Mağduriyetimi anlatmama rağmen kesinlikle yardımcı olmadılar aksine dalga geçer gibi biz ambalajı var mı dedik biz kilitli mi kapağı dedik diye saçma sapan cevaplar verildi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
45
17 Şubat

Ornate Cosmetics İade Ürün Reddi

Trendyol Ornate Cosmetics firmasından aldığım çatlak önleyici kremin pompası çalışmadığı için iade ettim, fakat iadem hijyen sebebiyle reddedildi. Ürün ilk geldiğinde üstünde jelatin ve koruma bandı zaten yoktu, pompasına dokundum çalışmadı, zaten çalışmayan bir ürün nasıl hijyen reddine takılıyor.

profile
53
26 Aralık 2022

Ornate Cosmetics Sipariş Sorunsalı

Ornate.com'dan bir maske bir de yüz temizleme jeli aldım. Ornate.com sitesinden yaptığım alışveriş 18 gündür kargoya verilmedi. Defalarca telefonla aramama rağmen kimse telefonları açmıyor ve sürekli bekletiyorlar. Ya ürünlerimin teslim edilmesini ya da ücret iadesi yapılmasını istiyorum.

profile
411
20 Aralık 2022

Ornate Cosmetics'ten Aldığım Jel!

Ornate Cosmetic'ten aldığım sıkılaştırıcı jel sürüdüğüm bölgede alerji ye ve aşırı kaşıntıya neden olduğu için iade etmek ve paramızı geri almak istedik ancak karşımızda hiçbir yetkili bulamadık. 2 ürüne 240 TL verdik. Para iadesi yapılmasını istiyoruz. Telefon açtığımızda kimseye ulaşamıyoruz.

profile
67
25 Kasım 2022

Ornate Cosmetics  Boşnak Kremi

Ürünü daha önce de kullandım. Sözde Boşnak kremi. Evet önceki ürünü kullandım faydasını gördüm. Lakin Trendyol dan 2. Ürünü sipariş ettim. Gelen ürün aynı değil. Aşırı parfüm kokulu saç kremi tarzında bir ürün bu. Paleti açıldı diye iade alınmayacak biliyorum. Lakin ben iademi istiyorum. Önerdiğim b...

Ornate Cosmetics  Boşnak Kremi
Ornate Cosmetics  Boşnak Kremi
profile
175
25 Kasım 2022

Ornate Cosmetics Krem İşe Yaramıyor

Facebook'ta bolca reklamı var bende sipariş ettim, kremi sürdüğünüz de sadece kireç gibi beyazlatıyor beyaz fondöten gibi, asla lekeleri onarmıyor isterse bir sene kullanın sadece kapatıyor, reklamlarda bu kadar memnun kalmış olan olamaz, resmen yalan söylüyorlar, ünlüler de para için ne kadar yalan...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .